تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
فرماندار بستک:

سرریز سد در جناح بستک و تخلیه منازل مسکونی حریم رودخانه/ اکنون وضعیت عادی است

فرماندار بستک گفت: شب گذشته در پی بارندگی‌های شدید در شهرستان بستک دو سد در مناطق جناح، کوخرد و هرنگ سرریز کرد و منازل مسکونی حریم رودخانه را تخلیه کردیم.

کد خبر: ۴۸۳۲۶
۰۹:۰۷ - ۲۱ دی ۱۳۹۸

سرریز سد در جناح بستک و تخلیه منازل مسکونی حریم رودخانه/ اکنون وضعیت عادی است

دیدارنیوز ـ سید شمس‌الدین حسینی قتالی اظهار کرد: شب گذشته (۲۰ دی ماه) در پی طغیان رودخانه‌ای فصلی در شهر جناح منازل مسکونی حریم رودخانه را تخلیه کردیم.
 
وی افزود: بیشتر بارندگی شهرستان بستک در بخش‌های جناح و کوخرد و هرنگ بود که در پی آن دو سد بزرگ در این مناطق پر شد؛ در ۳۰ سال گذشته این سد‌ها سرریز نشده بود و این سرریز باعث شد برخی مناطق شهرستان بستک به مخاطره بیفتد و تاریکی شب نیز باعث ایجاد ترس و وحشت بین مردم شد که درنهایت آسیبی به کسی وارد نشد.
 
فرماندار شهرستان بستک عنوان کرد: بارندگی در شهر بستک ۹۹.۷ و نزدیک به ۱۰۰ میلی‌متر و در شهر جناح و کوخرد هرنگ ۱۴۲ میلی‌متر بوده است.
 
حسینی قتالی تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت شهرستان بستک و شهر جناح عادی است و مشکل خاصی نداریم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی