تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.
معاون وزیر کشور:

اعتبار طرح‌های توسعه‌ای دشتستان تامین می‌شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور گفت: اعتبار، تسهیلات و منابع مالی طرح‌های توسعه اقتصادی و عمرانی شهرستان دشتستان استان بوشهر تامین می‌شود.

کد خبر: ۴۸۲۴۵
۱۴:۳۴ - ۱۹ دی ۱۳۹۸

اعتبار طرح‌های توسعه‌ای دشتستان تامین می‌شود

دیدارنیوز ـ بابک دین‌پرست روز پنجشنبه در جریان بازدید از طرح های اقتصادی و عمرانی شهرستان دشتستان افزود: با توجه به اینکه تامین معیشت مردم استان بوشهر به دلیل همجواری با خلیج فارس از طریق دریا است یکی از اهداف مهم دولت، استاندار بوشهر و فرمانداران تلاش در این زمینه است.
 
وی اظهارداشت: آمار همه واحدهای تولیدی فعال، غیر فعال و تملک شده و بحرانی و مشکل دار استان بوشهر جمع‌آوری شده‌است که پس از ارزیابی مشکلات آنها حل و فصل می‌شود.
 
دین پرست ادامه داد: تا جایی که امکان دارد مشکلات این واحدها با همکاری استاندار بوشهر در استان حل و در صورت نیاز در سطح کشور پیگیری خواهد شد.
 
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور بیان کرد: حل مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی به عنوان مطالبات اصلی دولت و مردم است که پیگیر جدی حل مشکلات آنها هستیم.
 
وی گفت: امروز مسائل و مشکلات طرح‌های مورد بازدید در شهرستان دشتستان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و رفع تولید مطرح، بررسی و تصمیم‌های لازم در این زمینه گرفته می‌شود.
 
دین پرست افزود: در شهرستان دشتستان از طرح‌های بسته بندی و سردخانه‌ای خرما، آبیاری نخیلات منطقه سعدآباد به وسعت ۲ هزارو ۴۰۰ هکتار با اعتبار ۶۵ میلیارد تومان و شماری دیگر از طرح‌ها بازدید شد که با تامین منابع مالی، تسهیلات و اعتبار مورد نیاز، این طرح‌ها رونق بیشتری به شهرستان و استان خواهندداد.
 
شهرستان دشتستان با مرکزیت شهر برازجان و بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت، وسیع‌ترین شهرستان استان بوشهر و قطب خرمای کشور با ۶ میلیون اصله نخل و ۱۶۰ هزار تن محصول است.  
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی