تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

مشاور اسد: دیدار پوتین و اسد بخشی از پاسخ به ترور شهید سردار سلیمانی است

مشاور سیاسی و رسانه‌ای رئیس‌جمهوری سوریه اعلام کرد، دیدار میان رؤسای جمهوری روسیه و سوریه در دمشق بخشی از پاسخ به ترور سردار شهید سلیمانی است.

کد خبر: ۴۸۰۱۲
۱۰:۲۷ - ۱۸ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - بثینه شعبان، مشاور سیاسی و رسانه‌ای رئیس‌جمهوری سوریه به شبکه خبری المیادین گفت: سفر ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه به سوریه اهمیت زیادی دارد. این سفر در راستای جشن گرفتن پیروزی و بازگشت امنیت به دمشق است.

وی گفت: دمشق و تهران از دهه‌های قبل هم‌پیمان هستند و هماهنگی میان دو طرف وجود دارد و این هماهنگی در مراحل آتی افزایش خواهد یافت.

شعبان تأکید کرد: تصمیم آزادی ادلب یک تصمیم نهایی است و ما نمی‌گذاریم این استان مرکز تروریست‌ها باشد. اسد و پوتین مصمم به نابودی تروریسم در ادلب هستند.

وی گفت: دیدار پوتین و اسد در دمشق بخشی از پاسخ به ترور سردار شهید قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران است. او با اخلاق و عملش شهید سوریه، عراق و تمامی آزادگان در جهان است. من پیش‌بینی می‌کنم که یاد و خاطره شهید سلیمانی مثل یاد و خاطره گاندی و ماندلا در ذهن مردم بماند. نور آن‌ها خاموش نشده است و در این مساله هیچ مبالغه‌ای وجود ندارد. هرچه معرفت مردم نسبت به شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس، معاون رئیس حشد شعبی و دیگر شهدا بیشتر می‌شود علاقه آن‌ها به این محور و مسیر نیز افزایش می‌یابد.

شعبان تأکید کرد: من معتقدم که شهادت او فرصتی برای وحدت آزادگان جهان برای مقابله با ظلم و تروریسم و آغاز جدیدی برای محور مقاومت برای مقابله با تروریسم است.

وی گفت: چیزی که اسرائیل انتظار آن را نداشت تولد این محور از ایران، عراق، سوریه و لبنان بود و هرگز از این به بعد نمی‌تواند یکی از این کشورها را هدف قرار دهد و هدف قرار دادن این شهدا هدف قرار دادن این محور بود، تصمیم ترور سلیمانی یک تصمیم صهیونیستی بوده و به نفع مردم آمریکا نیست. من معتقدم که پاسخ به ترور سلیمانی بزرگتر از حد انتظار خواهد بود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی