تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

دو شهروند بندرعباس در مراسم تشییع سردار سپهبد شهید سلیمانی جان باختند

دو شهروند بندرعباس سه شنبه در مراسم تشییع سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در شهر کرمان جان باختند.

کد خبر: ۴۷۹۸۵
۰۹:۴۰ - ۱۸ دی ۱۳۹۸

دو شهروند بندرعباس در مراسم تشییع سردار سپهبد شهید سلیمانی جان باختند

دیدارنیوز ـ فاضل تب و جهان رنجبری دو شهروند هرمزگانی اهل بندرعباس هستند که روز گذشته به صورت خودجوش در مراسم تشییع سردار سلیمانی در کرمان حضور یافته بودند.
 
استاندار هرمزگان با صدور پیامی جان باختن شماری از هموطنان از جمله این دو شهروند هرمزگانی را که بر اثر ازدحام جمعیت رخ داده تسلیت گفت.
 
در متن پیام فریدون همتی آمده است: جان باختن تعدادی از هموطنان در حادثه رخ داده بر اثر ازدحام جمعیت در مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر کرمان، موجب تاثر و اندوه فراوان گردید.
 
در این پیام آورده شده است: متاسفانه در این حادثه غم انگیز، دو شهروند هرمزگانی آقایان فاضل تب و جهان رنجبری نیز به دیار باقی شتافتند که اینجانب جان باختن تعدادی از هموطنان به ویژه این دو شهروند هرمزگانی در این حادثه را به مردم شریف استان و خانواده‌های محترم این عزیزان تسلیت عرض می‌نمایم و بهبود و شفای عاجل مجروحان این حادثه را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
 
استاندار هرمزگان در این پیام تاکید کرده است: تمام مسئولان امر در استان و دستگاه‌های اجرایی مرتبط از جمله دانشگاه علوم پزشکی موظف به پیگیری وضعیت درمان و رسیدگی به حادثه دیدگان می‌باشند.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی