تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟
دستور استاندار به شوراهای سیستان و بلوچستان:

معابر اصلی و ‌فرعی به نام شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شود

استاندار سیستان و بلوچستان از روسای شوراهای اسلامی استان خواست به قید فوریت برای نامگذاری و نصب تندیس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در سطح معابر اصلی استان اقدام کنند.

کد خبر: ۴۷۸۴۲
۱۱:۴۲ - ۱۷ دی ۱۳۹۸

معابر اصلی و ‌فرعی به نام شهید حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شود

دیدارنیوز ـ احمدعلی‌موهبتی “استاندار” در مکاتبه‌ای از روسای شوراهای اسلامی استان خواست؛ با هدف تجلیل از مقام شامخ شهدا بالاخص شهید حاج قاسم سلیمانی و ترویج فرهنگ ایثار وشهادت، با قید فوریت و هماهنگی با حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، در اجرای بند ۲۴ ماده ۸۰ “قانون تشکیلات، وظایف وانتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران” نسبت به نامگذاری یکی از معابر اصلی و نصب تندیس مناسب به نام آن شهید معظم اقدام نمایند.
 
موهبتی بیان کرد: شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باعث وحدت و همدلی همه اقشار جامعه شد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در این موقعیت که جامعه نیاز به وحدت داشت، شهادت حاج قاسم سلیمانی توانست همه را متحدتر کند و آرمان‌ها و اهداف و پیمانی را که با شهدا بسته بودیم را یادآوری کند تا هر کس که در این مسیر کوتاهی کرده است،استغفار کند و مسیر درستش را پیدا کند.
 
وی اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی در طول حیات با برکت خود همواره نقش آفرین و تاثیرگذار بود و یقیناً بر اساس فرمایش خدا در قرآن، حضور و نقش او در ایام پس از شهادت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پر برکت تر و تاثیرگذارتر است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی