تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

نترسیدن از غیرخدا، نسخه نجات بخش ملت ایران است

فرمانده ارشد سپاه الغدیر با بیان این‌که دکترین داعش به منظور حذف انقلاب و کمرنگ کردن آرمان‌های انقلابی در جهان بود، گفت: نترسیدن از غیرخدا نسخه نجات بخش ملت ایران است.

کد خبر: ۴۷۷۸۰
۰۹:۰۸ - ۱۷ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - «سرهنگ رضا پورشمس» عصر روز دوشنبه شانزدهم دیماه در اجتماع بزرگ مردم دارالعباده یزد که به منظور بزرگداشت شهادت سپهبد«قاسم سلیمانی» و با حضور پرشور هیأت‌های عزاداری و مسئولان ارشد استان برگزار شد، با اشاره به ضرورت شناخت توطئه دشمنان، اظهار کرد: تجزیه ایران به پنج کشور کوچک یکی از خطرناک ترین توطئه‌های استکبار جهانی است.

وی با بیان این‌که حذف ارزش‌های انقلابی یکی از دکترین استکبار جهانی علیه قدرت و مقاومت داخلی ایران است، افزود: دشمنان انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون به دنبال حذف ارزش‌ها و کمرنگ کردن اهداف اسلام ناب محمدی است.

فرمانده سپاه الغدیر در ادامه با اشاره به نقش سردار قاسم سلیمانی در خنثی کردن توطئه‌های شوم استکبار جهانی، گفت: شهید سلیمانی فرمانده‌ای شجاع، سربازی ولایت مدار و سدی محکم در برابر استکبار جهانی بود.

پورشمس از قول شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: جامعه اصلاح نمی‌شود، مگر آنکه مسئولین و دست‌اندرکاران انسان‌هایی دلسوز، ولایتمدار و انقلابی باشند.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت پیروزی رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد: دستاوردهای جبهه مقاومت نتیجه فرماندهی و ایثارگری دلاورمردان پاک و مخلص است.

وی حذف انقلاب اسلامی را مهمترین هدف استکبار جهانی در دشمنی با ایران دانست و بیان کرد: جریان دکترین داعش هم به منظور حذف انقلاب و کمرنگ کردن آرمان‌های انقلابی در ایران و دیگر کشورهای مسلمان ایجاد شد.

فرمانده سپاه الغدیر تلاش برای برهم زدن امنیت عمومی جامعه اسلامی را از دیگر اهداف شوم دشمنان دین و نظام اسلامی ایران عنوان کرد و گفت: در قرآن کریم 879 مرتبه واژه‌های امنیت، امن و امان به کار برده شده که این نشان دهنده اهمیت این مقوله است.

پورشمس نترسیدن از غیرخدا را تعریف امنیت از قول قرآن دانست و بیان کرد: نترسیدن از غیرخدا نسخه نجات بخش ملت ایران است.

وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: اتحاد، انسجام و همدلی مردم ایران فارغ از جناح و نگاه سیاسی مهمترین دستاورد شهادت حاج قاسم سلیمانی است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی