تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

حسینعلی امیری : انتقام و خون خواهی باید متناسب با تدبیرهای رهبری و شورای عالی امنیت ملی باشد

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ما حتی اگر هزاران نفر از ژنرال‌های آمریکا را به خون خواهی شهید قاسم سلیمانی بکشیم باز هم نتوانسته‌ایم این ضایعه بزرگ را در شرایط برابر قرار بدهیم.

کد خبر: ۴۷۷۲۵
۱۵:۴۷ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان این که ضایعه شهادت سردار سلیمانی یک ضایعه بسیار سنگین و بزرگی است اظهار کرد : ایشان در زمان حیاتشان شخصیت بسیار بزرگ و با عظمتی بودند و تشییع  پیکر شهید سلیمانی با حضور اقشار مردم برگزار شد. در شهرهای مختلف عراق و کشور عزیزمان ایران همه آمدند چرا که او یک شخصیت با عظمت و فرای مرزها بود. هر قشر و با هر سلیقه و با هر پوشش و دیدگاهی در مراسم حضور داشت.

وی گفت: در مقیاس بین‌المللی شهادت شهید سلیمانی بمب خبری بود و دنیا را تحت تاثیر قرار داد. به جهت ویژگی شخصیتی ایشان نیز جمع ازداد بود انسانی شجاع دلیر، و بسیار متواضع بود. حیا ویژگی بارز این شخصیت بود. خداوند خودش این ضایعه بزرگ را جبران کند. این شخصیت حتی با شهادتش عامل وحدت در جامعه شد. هر فردی با هر نوع نگاه و عقیده‌ی سیاسی و مذهب شیعه  و سنی و حتی غیر مسلمانان برای سردار احترام قائل بودند. جامعیت، اخلاص، خداترسی، خداباوری از جمله ویژگی‌های اخلاقی این شهید است. کم نظیرترین مراسم تشییع در دنیا برای این شهر بزرگوار برگزار شد. ما حتی اگر هزاران نفر از ژنرال‌های آمریکا را به خون خواهی شهید قاسم سلیمانی بکشیم باز هم نتوانسته‌ایم این ضایعه بزرگ را در شرایط برابر قرار بدهیم.

معاون پارلمانی رئیس جمهور یاد آور شد: مردم امروز در شعارهایشان خون خواهی و انتقام را می‌خواستند  این امر را باید متناسب با تدبیرهای مقام معظم رهبری و شورای عالی امنیت ملی باشد و هر آنچه که آنها صلاح بدانند باید در چارچوب همان رفتار کنیم. ترامپ یک شخصیت تروریستی دارد و این که شعار مبارزه با تروریسم سر می‌داد کاملا دروغ بود و تمام جهان این را متوجه شدند. ما باید انتقام خون این شهید بزرگوار را از هیات حاکمه نابخرد آمریکا و رئیس جمهور تروریسم او بگیریم. آنها وقتی دست به این جنایت بزرگ زدند باید پاسخگو باشند. اگر آمریکا مبارزه گر قوی بود باید رو در رو با امثال حاج قاسم سلیمانی روبرو می‌شدند. نه این که در خفا و پنهانی این شخصیت را ترور کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی