تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

آماده باش کامل بیمارستان‌های استان کرمان از ساعت ۱۲ امروز

رییس اورژانس کرمان گفت: اقدامات اولیه انجام شده و هماهنگی لازم با کلیه‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی سطح استان انجام شده است و کلیه بیمارستان‌های سطح استان از ساعت ۱۲ ظهر امروز تا ظهر روز چهارشنبه در حالت آماده باش کامل قرار خواهند گرفت.

کد خبر: ۴۷۶۵۸
۰۹:۴۴ - ۱۶ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - دکتر "محمد صابری" صبح امروز ۱۶ دی‌ماه در جلسه ستاد بحران با موضوع تشییع پیکر مطهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اعلام این خبر اظهار کرد: به بیمارستان‌های بزرگ شهر کرمان اعلام کرده‌ایم که هر کدام ۵ تخت اورژانس و یک تخت ICU خالی داشته باشند تا در صورت رخ‌دادن اتفاقی با مشکل روبرو نشویم و بتوانیم امر خدمات رسانی را با سرعت بالایی انجام دهیم.

رییس اورژانس کرمان از لغو کلیه مرخصی‌ها پرسنل بهداشت و درمان استان کرمان خبر داد و بیان کرد: در حوزه پیش بیمارستانی ۳۳ دستگاه آمبولانس و اتوبوس آمولانس به شهر کرمان اضافه کردیم و با توجه به جمعیت و اینکه امکان دارد اتوبوس‌ها و آمبولانس‌ها نتوانند حرکت کنند، اتوبوس آمبولانس‌ها ظرفیت بستری ۱۳ بیمار و آمبولانس‌ها به ۱۰ بیمار را افزایش داده ایم.

وی بیان کرد: پایگاه‌ها اورژانس در جاده‌ها مستقر هستند و اعلام کرده‌ایم که در مسیر جاده‌ها حضور داشته باشند همچنین در حوزه بهداشتی نیز نظارت بر موکب‌ها و خوردنی‌ها و آشامیدنی‌ها را به صورت دقیق خواهیم داشت تا مشکلی ایجاد نشود.

صابری ادامه داد: ۴۵ مامور اورژانس پیاده با لباس مخصوص در طول مسیر حضور دارند تا در صورتی که مشکلی ایجاد شد و ازدحام جمعیت اجازه حضور آمبولانس‌ها را نداد، اقدامات اولیه بر روی این افراد صورت گیرد.

رییس اورژانس کرمان با بیان این مطلب که ۲ دستگاه بالگرد اورژانس کرمان نیز در حالت آماده باش خواهند بود، تصریح کرد: درخواست داریم که آمبولانس‌های هلال احمر در گلزار شهدا به ما کمک کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی