تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.

اعلام آمادگی مجمع نمایندگان استان کرمان برای مراسم وداع با سردار سلیمانی

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه مجمع نمایندگان استان کرمان را در خصوص آمادگی این مجمع برای حضور تمامی نمایندگان مجلس در مراسم وداع با سردار سرافزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی قرائت کرد.

کد خبر: ۴۷۵۰۰
۱۱:۲۶ - ۱۵ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - این بیانیه که توسط اکبر رنجبرزاده در جلسه امروز مجلس قرائت شد، به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

شهادت مظلومانه و افتخار آمیز سردار دل‌ها، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند برومند ایران اسلامی از خطه استان کرمان ضایعه بزرگی برای جهان اسلام و ملت‌های تحت ظلم و تجاوز بود. مجمع نمایندگان استان کرمان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت این شهادت بزرگ به محضر امام عصر و نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری و خانواده معزز شهید بزرگوار بیان می داریم که راه جبهه مقاومت و ایثار بعد از این اقدام تروریستی با صلابت هر چه بیشتر ادامه می‌یابد. مجمع نمایندگان استان کرمان ضمن تشکر از آحاد ملت ایران و عراق در ابراز همدردی با مردم ولایتمدار استان کرمان و خانواده مکرم ایشان آمادگی خود را جهت حضور تمامی همکاران نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مراسم وداع تاریخی مردم کرمان با سردار دل‌ها اعلام می داریم.

مجمع نمایندگان استان کرمان»


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی