تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...
یک همرزم سردار سلیمانی:

جهان سردار سلیمانی را به عنوان فرمانده‌ای تأثیرگذار و جهانی می‌شناسد

یکی از همرزمان سردار سلیمانی گفت: جهان سردار سلیمانی را به عنوان فرمانده‌ای تأثیرگذار، نافذ و جهانی می‌شناسد.

کد خبر: ۴۷۳۶۳
۱۳:۱۴ - ۱۴ دی ۱۳۹۸

جهان سردار سلیمانی را به عنوان فرمانده‌ای تأثیرگذار و جهانی می‌شناسند

دیدارنیوز ـ سردار عوض شهابی فر در این آئین که با برنامه‌های سوگواری در رثاء شهید سلیمانی برگزار شد هم‌رزم شهید سلیمانی و فرمانده دفاع مقدس افزود: جوشش شور انقلابی مردم در گروه‌های سنی مختلف در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بیانگر شخصیت والای این فرمانده خالص و پر ابهت جهاد در راه خدا بین مردم است.
 
وی اظهارکرد: آنچه سردار سلیمانی را به سرداری بزرگ و جهانی تبدیل کرد ایمان، خداجویی، خداخواهی، ولایتمداری و اخلاص او در عمل بود.
 
این همرزم سردار سلیمانی تصریح کرد: شهید سردار سپبهد حاج قاسم سلیمانی از دنیا خود را بریده و اندیشه اش جهاد، خدمت و فداکاری بود.
 
سردار شهابی فر ادامه داد: فداکاری و شجاعت با مدیریت شهید سلیمانی باعث شد جهان ایشان را به عنوان فرمانده‌ای تأثیرگذار، نافذ و جهانی بشناسند.
 
همچنین "هادی زارع پور"، مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این آئین گفت: امنیت و سرافرازی ایران اسلامی حاصل مجاهدت‌های رزمندگانی مانند شهید حاج قاسم سلیمانی است.
 
وی افزود: ایمان به خدا، صداقت، صفای باطن، مسئولیت پذیری، شجاعت و بصیرت از مهمترین ویژگی‌های سردار سلیمانی است که عاشقانه و عارفانه مزد جهادش را گرفت.
 
زارع پور اظهارکرد: آسمانی شدن سردار دل‌ها قلب همه امت اسلامی را جریحه دار کرد، اما ادامه راه سلیمانی با وجود فرزندان مکتب عاشورا پر رهروست.
 
گفتنی است که آئین گرامیداشت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور هم‌رزمش سردار شهابی فر در آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی