تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

مافی: کدامین آزاده ای می تواند تروریسم رسمی و دولتی را نادیده انگارد؟

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی تاکید کرد که مردم شهید پرور ایران به کم خردانی که گمان می کنند راه سرخ شهادت تنها با حضور جسمانی حاج قاسم ها ادامه خواهد داشت ثابت خواهند کرد که هر قطره خون شهید دریایی از ایثار و فداکاری رقم خواهد زد.

کد خبر: ۴۷۱۲۸
۱۱:۲۵ - ۱۳ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - پروانه مافی در پیامی در کانال تلگرامی خود ضمن تسلیت  شهادت سردار سلیمانی، نوشت:

«بسم الله الرحمن الرحیم»
«ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا»

خبر غمناک شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی برای هر وجدان بیدار و قلب سلیمی اندوهناک بود. کدامین آزاده ای میتواند نسبت به تروریسم رسمی و دولتی که با دستور و حمایت علنی خون پاک فرزندان اسلام را میریزد نادیده انگارد؟

ناراحتی این ضایعه نه برای روح شهید حاج قاسم سلیمانی (که اکنون در نزد پروردگار متتنعم است) بلکه برای مردم حق مدار ایران است که خادمی صدوق و خدمتگزاری پاک را از دست داد.

اما مردم شهید پرور ایران به کم خردانی که گمان میکنند راه سرخ شهادت تنها با حضور جسمانی حاج قاسم ها ادامه خواهد داشت ثابت خواهند کرد که هر قطره خون شهید دریایی از ایثار و فداکاری رقم خواهد زد.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به پیشگاه حضرت ولیعصر، رهبر معظم انقلاب، ملت قهرمان ایران و خانواده محترم شهدای حادثه تروریستی اخیر از خداوند متعال برای بازماندگان صبر و اجر خواستارم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی