تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

آغاز ثبت نام ناشران کشور برای شرکت در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از آغاز ثبت نام ناشران کشور برای شرکت در هفدهمین نمایشگاه کتاب استانی هرمزگان خبر داد.

کد خبر: ۴۶۸۵۹
۱۰:۲۲ - ۱۱ دی ۱۳۹۸

آغاز ثبت نام ناشران کشور برای شرکت در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان

دیدارنیوز ـ رضا کمالی زرکانی روزگذشته در جمع فعالین کتاب و کتابخوانی، (۱۱ دی ماه) با اعلام این خبر افزود: هفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان ۱۲ الی ۱۸ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بندرعباس برگزار می‌شود.
 
وی افزود: بر همین اساس با همکاری موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی کشور سامانه ثبت نام از ناشران کشور و کتابفروشی‌های استان آغاز شده است.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان بیان کرد: برای حمایت از کتابفروشی‌های استان نیز هماهنگی لازم برای شرکت آن‌ها در نمایشگاه کتاب فراهم شده است که می‌توانند با مراجعه به @ icfi_ir نسبت به نام نویسی اقدام کنند.
 
کمالی زرکانی اظهار کرد: براساس بررسی‌های صورت گرفته و افزایش ظرفیت‌ها امسال امیدواریم بیش از ۵۰۰ ناشر در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان شرکت کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی