تیتر امروز

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟
از چشم جهان (۷۲)؛ گزارش تازه «میدل ایست آی»

موانع احیای توافق هسته‌ای ایران چیست؟

مذاکرات برای احیای توافق هسته‌ای ایران عملا بی نتیجه مانده است. ایران می‌گوید طرف‌های غربی به ویژه آمریکا باید واقع‌بینانه به این مسئله بپردازند تا از تکرار خروج واشنگتن از برجام جلوگیری شود....
کدام مربی شلوغ کارتر است؟
جشنواره شامورتی‌بازهای لیگ ۲۲

کدام مربی شلوغ کارتر است؟

هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر با حواشی و نتایج عجیبی همراه بود. استقلال برد پرسپولیس باخت و حاشیه های بازی فولاد و پرسپولیس که به طور حتم تا ماهها می تواند دو باشگاه را مقابل هم قرار دهد.

هنوز آمار دقیقی از تلفات واژگونی اتوبوس زنجان تبریز وجود ندارد

جانشین پلیس‌راه استان زنجان از واژگونی اتوبوس مسافربری به دره و کشته شدن تعدادی از هم‌وطنان خبر داد.

کد خبر: ۴۶۶۸۸
۰۹:۰۹ - ۱۰ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - محمدعلی عظیمی با اشاره به واژگونی اتوبوس مسافربری اصفهان به تبریز، اظهار کرد: متاسفانه تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده اتوبوس و لغزندگی جاده به دلیل بارش برف، باعث شده است این وسیله نقلیه از مسیر منحرف و به دره سقوط کند.

وی با اشاره به اینکه هنوز از تعداد دقیق کشته‌شدگان اطلاعی در دسترس نیست، گفت: عملیات امداد و نجات در حال انجام است؛ چراکه تعدادی از مسافران در اتوبوس گیر افتاده‌اند و نیروها در حال امدادرسانی هستند.

جانشین پلیس‌راه استان زنجان با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان، خاطرنشان کرد: در حال حاضر به دلیل بارش برف در استا، سطح جاده‌ها لغزنده است و رانندگان باید با احتیاط بیشتری در محورهای مواصلاتی تردد کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی