تیتر امروز

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!
به مناسبت ولادت با سعادت امیر‌المومنین

علی(ع) برای این جماعت (و برای ما) حیف است!

سیزدهم رجب مزین است به ولادت مولی‌الموحدین علی بن ابیطالب و به همین مناسبت حسین جعفری پژوهشگر دینی، در یادداشتی اختصاصی، قطره‌ای از این دریا را وصف نموده است.
حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو
در «قسمت اول» از «دومین برنامه رکن سه» با «قربانعلی قائمی» مطرح شد

حزب فقط حزب‌الله و جایگاه احزاب در ایران + ویدیو

در «دومین برنامه» از سری برنامه‌های «رکن سه» با قربانعلی قائمی، فعال سیاسی، شخصیت اجرایی و تشکیلاتی، جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دادیم. قسمت اول این گفت‌وگو را ببینید، بشنوید...
از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون
افاضات اضافه

از دوران بیسوادی و گرسنه مردن تا عصر هیأت به درد بخور واگذارسازی و جعفر جکسون

خواندن روزنوشت‌های عوام‌الملک در هفته‌های متمادی نشان‌دهنده یک حقیقت بزرگ است، اینکه اگر عصر ابراهیم نبود قطعا این استعداد شگرف جناب عوام‌الملک به منصه ظهور نمی‌رسید. قلمش مستدام.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان:

سرمایه‌گذار ملی عزم جدی برای ادامه کار طرح تولید پوشاک در چهارمحال و بختیاری ندارد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح تولید پوشاک در استان، گفت: سرمایه‌گذار ملی عزم جدی برای ادامه این کار را نداشته و همچون گذشته کار را دنبال نمی‌کند، اگر سرمایه‎گذار استانی بخواهد از صندوق ضمانت اعتباری را دریافت کند، باید نیمی از آورده از سوی شخص سرمایه‌گذار باشد که تاکنون این اعتبار تامین نشده است.

کد خبر: ۴۶۵۱۲
۱۴:۲۳ - ۰۸ دی ۱۳۹۸

سرمایه‌گذار ملی عزم جدی برای ادامه کار طرح تولید پوشاک در چهارمحال و بختیاری ندارد

دیدارنیوز ـ علی شهریارپور ۸ دی‌ماه در ستاد اقتصاد مقاومتی استان، با اشاره به مصوبات سفر رئیس برنامه و بودجه کشور به چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: ۱۴ پروژه سفر برای استان انتخاب و برای هر کدام از آن‌ها مجری مشخص شد.
 
وی افزود: باید هر پروژه پیگیری و در صورت وجود مانع، به دبیرخانه گزارش شود.
 
شهریارپور گفت: تمامی پروژه‌ها از پیشرفت خوبی برخوردار هستند، به دلیل وضعیت آب و هوا به راحتی امکان فعالیت وجود ندارد، گرچه حجم عملیات کار شده از هر پروژه اندک نبوده، اما این امر موجب محدود شدن کار نخواهد شد.
 
وی تاکید کرد: لازم است تمام مجریان ۱۴ پروژه کار عملیات و تخصیص اعتبار را جدی بگیرند و آن را دنبال کنند.
 
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خاطرنشان کرد: می‌توان ۳۰ پروژه اقتصاد مقاومتی برای سال آینده استان مشخص کرد که لازم است دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های پیشنهادی خود را ارائه دهند.
 
وی در ادامه با اشاره به طرح تولید پوشاک در استان، تصریح کرد: سرمایه‌گذار ملی عزم جدی برای ادامه این کار را نداشته و همچون گذشته کار را دنبال نمی‌کند، اگر سرمایه‎گذار استانی بخواهد از صندوق ضمانت اعتباری را دریافت کند، باید نیمی از آورده از سوی شخص سرمایه‌گذار باشد که تاکنون این اعتبار تامین نشده است.
 
شهریارپور گفت: ۵ میلیارد تومان از اعتبارات استانی به صورت یارانه‌‎ای به این طرح پرداخت و بلوکه شده است، که باید با تمام موانع، کار را به پایان رساند.
 
گفتنی است: ۱۴ پروژه مصوب شده در سفر رئیس برنامه و بودجه کشور به استان در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی