تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

برخورد بیش از ۱۵ دستگاه خودرو در جاده اراک - قم

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: یخبندان و مه غلیظ روز یکشنبه منجر به برخورد بیش از ۱۵ دستگاه خودرو در جاده اراک - قم، محدوده شهر جدید امیرکبیر شد.

کد خبر: ۴۶۴۷۰
۱۱:۲۹ - ۰۸ دی ۱۳۹۸

برخورد بیش از ۱۵ دستگاه خودرو در جاده اراک - قم

دیدارنیوز ـ سرهنگ ایرج کهریزی افزود: این حوادث به دلیل یخبندان و مه غلیظ صبحگاهی و رعایت نکردن فاصله طولی از سوی رانندگان ایجاد شده است.
 
وی بیان کرد: برخورد این خودرو‌ها در جاده اراک - قم خوشبختانه هیچ تلفات جانی به همراه نداشت و تنها سه نفر به طور سطحی مجروح شدند که در صحنه با کمک عوامل امدادی مداوا شدند.
 
رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: هم‌اکنون مه غلیظ در مسیر اراک- قم، اراک - خمین و اراک فرمهین وجود دارد و انتظار است رانندگانی که قصد سفر در این مسیر‌ها را دارند با حوصله برانند و در صورت امکان سفر خود را ساعاتی به تعویق بیندازند.
 
سرهنگ کهریزی با تکذیب برخی خبر‌ها مبنی بر برخورد ۵۰ دستگاه خودرو عنوان کرد: همراه داشتن تجهیزات زمستانه برای رانندگان در جاده‌های استان مرکزی ضروری است.
 
استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی