تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه
شمار جان‌باختگان به بیش از ۲۶۰۰ نفر رسید

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ یک هفته عزای عمومی در ترکیه

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

بارش‌های پراکنده طی هفته جاری در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران از بارش‌های پراکنده طی هفته جاری در این استان خبر داد.

کد خبر: ۴۶۳۷۵
۱۴:۲۳ - ۰۷ دی ۱۳۹۸

بارش‌های پراکنده طی هفته جاری در مازندران

دیدارنیوز ـ احمد اسدی در مورد وضعیت جوی طی روز‌های آینده اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی مازندران امروز شنبه ۷ دی آسمان استان صاف تا نیمه ابری همراه با کاهش دما در برخی مناطق با افزایش ابر، وزش باد و احتمال بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
 
وی تصریح کرد: فردا یک‏شنبه ۸ دی ماه آسمان استان صاف تا نیمه ابری در ساعات بعد از ظهر با افزایش ابر، وزش باد و احتمال بارش پراکنده مورد انتظار است.
 
معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران خاطرنشان کرد: روز دوشنبه ۹ دی ماه آسمان نیمه ابری، گاهی افزایش ابر و سه‌شنبه ۱۰ دی ماه نیز صاف تا نیمه ابری در ساعات بعد از ظهر و شب با افزایش ابر همراه با بارش پراکنده در ارتفاعات مه آلود با بارش پراکنده برف و وزش باد خواهد بود.
 
اسدی ادامه داد: در روز چهارشنبه ۱۱ دی ماه نیز وضعیت جوی استان صاف تا نیمه ابری و پنج‏شنبه ۱۲ دی ماه نیز نیمه ابری و از بعدازظهر بتدریج ابری همراه با بارندگی در ارتفاعات مه آلود با بارش برف و وزش باد مورد انتظار است.
 
وی گفت: جمعه ۱۳ دی ماه آسمان ابری همراه با بارندگی در ارتفاعات مه آلود با بارش برف، وزش باد و کاهش دما خواهد بود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی