تیتر امروز

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند
حمایت یک اقتصاددان از مکانیزم مولدسازی و هیات هفت نفره

آرمان: زنگنه گاز فلر را به قیمت گزاف به بخش خصوصی پیشنهاد کرده بود/عده‌ای مجری ضدیت با توسعه اقتصادی هستند

بهمن آرمان اقتصاددان به عنوان موافق مولدسازی و ترکیب هیات هفت گفت: با توجه به تجارب بد و فسادزای گذشته که در قالب بحث خصوصی سازی، این بار باید به طرح مولدسازی اعتماد کرد. مخالفان و کسانی که سر...
عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!
دیدار از مصوبه جدید شهرداری گزارش می‌دهد

عوارض خانه آخرت؛ از تصویب تا تکذیب!

چهاردهم بهمن خبری مبنی بر اخذ عوارض از قبور بهشت زهرا در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های زیادی به همراه داشت و حالا معاونان زاکانی به هر طریقی این خبر را تکذیب می‌کنند؛ اما واقعیت چیست؟

کیهان هم قبول کرد که جلیلی آغازگر تصویب FATF بوده است

کیهان نوشت: اکثر درخواستهای FATF از کشورها اصلاح قوانین داخلی آنهاست و سعیدجلیلی که آغازگر چنین اصلاحی بوده به درستی می دانسته است در آینده چه اقدامات دیگری را باید انجام می داده که چون عمر دولت دهم به سرآمد موفق به تکمیل کار خود نشد و پس از روی کارآمدن دولت یازدهم از طریق اعمال نفوذ در مجمع تشخیص مصلجت، کاری را که خودش آغاز کرده بود متوقف کرد.

کد خبر: ۴۶۲۹۰
۰۹:۰۰ - ۰۷ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حامیان دوآتشه FATF وقتی از دفاع منطقی و استدلال درست در می‌مانند، به دروغ ادعا می‌کنند روند الحاق به FATF و پذیرش ملحقات آن، از دولت احمدی‌نژاد و در دوره سعید جلیلی (دبیر وقت شورای عالی امنیت) آغاز شده است.
 
آنچه در مکاتبات سعید جلیلی با دولت وقت و شمس‌الدین حسینی وزیر اقتصاد دولت دهم با مجلس درخواست شده، تدوین سازوکارهای مستقل داخلی در زمینه مبارزه با پولشویی و مبارزه با تأمین مالی تروریسم بوده تا بهانه از دشمن گرفته شود و نه کاری که در دولت فعلی به عنوان اجرای دیکته‌های FATF و وزارت خارجه و خزانه‌داری آمریکا در حال انجام است.

به عنوان مثال در نامه شمس‌الدین حسینی در سال 90 که به همراه لایحه مبارزه با تأمین مالی تروریسم به رئیس‌مجلس ارسال شده، تصریح گردیده که این اقدام برای تدوین قانون مستقل داخلی و برای مقابله با فشارهای تبلیغاتی خارجی است. این اقدام چگونه قابل مقایسه با لایحه الحاق به کنوانسیون CFT است؟!

گفتنی است اکثر درخواستهای FATF از کشورها اصلاح قوانین داخلی آنهاست و سعیدجلیلی که آغازگر چنین اصلاحی بوده به درستی می دانسته است در آینده چه اقدامات دیگری را باید انجام می داده که چون عمر دولت دهم به سرآمد موفق به تکمیل کار خود نشد و پس از روی کارآمدن دولت یازدهم از طریق اعمال نفوذ در مجمع تشخیص مصلجت، کاری را که خودش آغاز کرده بود متوقف کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی