تیتر امروز

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت
بروز رسانی می‌شود

آخرین اخبار از زلزله مرگبار ترکیه و سوریه/ شمار قربانیان از ۴۳۰۰ نفر گذشت

مرکز لرزه نگاری مدیترانه‌ای اروپا اعلام کرد که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۷ ریشتر بامداد امروز (دوشنبه) مرکز ترکیه و سوریه را لرزاند. ساعاتی بعد زلزله‌ای با قدرت ۷.۸ ریشتر مناطق مرکزی ترکیه را لرزاند.
افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان
از چشم جهان (۷۳)

افغانستان در ۲۰۲۳: جنگ قدرت و ستیزه جویی طالبان

سال گذشته، حکومت طالبان به تدریج مستحکم شد و مانند دهه ۱۹۹۰ به سوی خودکامگی و جزم اندیشی بیشتر رفت. حکومت طالبان نسبت به هر گونه از اشکال مخالفت، رویکردی به شدت سرکوبگرانه به خود گرفته است.

پروژه‌های پایلوت گردشگری مرزعه در مازندران پیگیری شد

رییس جهاد دانشگاهی مازندران ظهر امروز در حاشیه آغاز عملیات اجرایی تقاطع‌های کنارگذر شمالی ساری در دیدار با محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی پیگیر ایجاد پایلوت گردشگری مزرعه در منطقه چپکرود جویبار شد.

کد خبر: ۴۶۲۶۵
۱۴:۴۶ - ۰۵ دی ۱۳۹۸

پروژه‌های پایلوت گردشگری مرزعه در مازندران پیگیری شد

دیدارنیوز ـ واحد عبدالهیان با بیان ضرورت ایجاد فضا‌های گردشگری با بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های بالا، استفاده دستگاه‌های مختلف، تخصیص تراورس‌های چوبی بلا استفاده را جهت به‌سازی فضا‌های گردشگری مزرعه خواستار شد.
 
در این گفتگو که با حضور یوسف‌نژاد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی انجام شد، دکتر نبیان مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن ضمن حمایت از طرح مذکور بر پیگیری آن تاکید کردند.
 
گفتنی‌ست؛ مرکز خدمات تخصصی گردشگری جهاد دانشگاهی مازندران ضمن تعریف گردشگری مزرعه، طرح ایجاد پیاده راه‌های چوبی در پارک‌ها، فضا‌های گردشگری شهری و ایجاد فضای گردشگری در ۲۲ منطقه روستائی در ۲۲ شهرستان استان را ارائه داده و پیگیر اجرای این طرح‌ها است.
 
بر اساس این گزارش؛ محمد اسلامی در زمان مسئولیت خود به عنوان استاندار مازندران به همراه دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور ضمن بازدید از طرح گردشگری مزرعه چپکرود جهاد دانشگاهی مازندران خواستار ایجاد پایلوت این نوع از گرشگری در استان شده بود و این ملاقات امروز رئیس جهاد دانشگاهی بر اساس بازدید دو سال گذشته بوده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی