تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

امروز هوای تهران سالم می‌شود

News Image Lead

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای همه افراد بود اما پیش‌بینی می‌شود که طی عصر امروز (۵ دی) هوای پایتخت به تدریج در شرایط سالم قرار گیرد.

کد خبر: ۴۶۲۳۶
۱۱:۲۵ - ۰۵ دی ۱۳۹۸
دیدارنیوز - بر اساس پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا با برقراری شرایط جوی پایدار و آرام طی صبح امروز (۵ دی) به همراه افزایش تردد خودروها، شرایط برای تجمع آلاینده‌ها فراهم می‌شود و کیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط ناسالم به‌ویژه برای گروه‌های حساس قرار می‌گیرد.

بتدریج با افزایش نسبی سرعت باد و رشد ابر بر میزان ناپایداری جوی افزوده می‌شود و پراکندگی آلاینده‌ها بهبود کیفیت هوا را به دنبال دارد. طی امشب نیز با وجود افزایش حجم ترافیک وزش باد مؤثر و گاهی بارش پراکنده از تجمع ذرات معلق جلوگیری می‌کند و برقراری شرایط سالم در بیشتر نواحی پایتخت دور از انتظار نیست.

با کاهش تردد خودروها طی روز جمعه (۶ دی) و شرایط جوی مساعد همراه با احتمال بارش باران، غلظت آلاینده‌ها به نسبت کاهش پیدا می‌کند و بنابراین در بیشتر مناطق شرایط مطلوب کیفیت هوا را خواهیم داشت.

وزش باد در بعد ازظهر فردا همراه با رشد ابر و گاهی بارش پراکنده، شرایط برای پراکندگی آلاینده‌ها را فراهم و در ساعات پایانی جمعه باوجود افزایش حجم ترافیک، غلظت ذرات معلق نسبت به روز قبل کاهش پیدا می‌کند و به دنبال آن شرایط مطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۱۵۸ در شرایط ناسالم برای همه قرار داشت و کیفیت هوای هم اکنون نیز با شاخص میانگین ۱۳۱ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس است.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی