تیتر امروز

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش
گزارش نوروزی دیدار

استوانه حقوق بشر؛ منشور کورش

گرچه در رسانه‌ها به فراوانی درباره استوانه معروف کورش بزرگ، پادشاه هخامنشی سخن گفته شده است، اما مروری مجدد بر تاریخ و محتوای این استوانه گلی که با خط میخی اکدی (بابلی نو) نوشته شده است، خالی...
فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت
گفت‌وگوی نوزدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب

فیاض زاهد:سردار حاجی زاده باید برای منافع نظام استعفا می‌داد/بحران حل نشده بلکه به صورت پیچیده تری بازخواهد گشت

در برنامه نوزدهم "اصل ۲۷" با فیاض زاهد، استاد تاریخ، جامعه‌شناس و فعال سیاسی اصلاح طلب صحبت کردیم و دلایل بروز حوادث اخیر محور اصلی این گفت‌وگو بود.

آموزش و پرورش شهر تهران: هیچ دانش‌آموز بازداشتی نداریم

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: رسما اعلام می‌کنم تا به الان هیچ مورد دانش‌آموز بازداشتی نداشته‌ایم.

کد خبر: ۴۶۰۰۵
۱۲:۰۲ - ۰۳ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - «رضا روستایی» مدیر کل حراست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران درباره بازداشت دانش‌آموزان در حوادث آبان‌ماه گفت: به هیچ وجه دانش آموزان توسط نیروهای انتظامی یا قضایی بازداشت نشده و هیچ گزارشی دراین خصوص به ما نرسیده است.

وی گفت: حق و حقوق دانش آموزان و همکارامان برای ما مهم است و حتما در این زمینه با دقت برخورد خواهیم کرد.

هیچ دانش‌آموز بازداشتی نداریم

«عبدالرضا فولادوند» مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما دانش آموزان بازداشت شده نداریم. شاید در روزهای اول به برخی از دانش آموزان تذکر داده باشند، اما الان دیگر چنین چیزی نداریم.

رییس آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: این احتمال وجود دارد که دانش‌آموزی در حال عبور از آن محل بوده و بالاخره در یک جایی و در یک جمعی به صورت ناخواسته قرار گرفته است، ولی این مساله اصلا سازمان‌یافته نبوده است و بهتر است این مسائل را از هم تفکیک کنیم.

فولادوند درباره اینکه اگر برای هر یک از دانش‌آموزان مشکلی پیش بیاید حمایت آموزش و پرورش از دانش آموزانی که با مشکل مواجه شدند، چگونه خواهد بود؟ گفت: در ابتدا باید وضعیت دانش‌آموز بررسی شود و این هم وظیفه قوه قضاییه است که باید به این مساله بپردازد، بعد از آن اگر لازم شد ما نیز ورود خواهیم کرد. من رسما اعلام می‌کنم تا به الان هیچ  مورد بازداشتی نداشته‌ایم.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی