تیتر امروز

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد
گفتگوی دوازدهم دیدار در برنامه اصل ۲۷ با کامبیز نوروزی،حقوقدان

اصل ۲۷ هیچ وقت اجرایی نشد/ حاکمیت همواره بر خشم و خشونت تاکید دارد

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ دوازدهمین...
چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟
رضا امیدوار تجریشی در بررسی بودجه ۱۴۰۲ کل کشور:

چرا در گازوئیل افزایش قیمت نداشته‌ایم؟

افزایش بین ۴۰ تا ۱۰۰ درصدی سهم بودجه برخی نهاد‌ها و سازمان‌های خاص در سال ۱۴۰۲ ابهامات و سوالات زیادی را در افکار عمومی ایجاد کرده است. رضا امیدوار تجریشی کارشناس اقتصادی به برخی از این پرسش‌ها...

آموزش و پرورش شهر تهران: هیچ دانش‌آموز بازداشتی نداریم

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: رسما اعلام می‌کنم تا به الان هیچ مورد دانش‌آموز بازداشتی نداشته‌ایم.

کد خبر: ۴۶۰۰۵
۱۲:۰۲ - ۰۳ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز - «رضا روستایی» مدیر کل حراست آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران درباره بازداشت دانش‌آموزان در حوادث آبان‌ماه گفت: به هیچ وجه دانش آموزان توسط نیروهای انتظامی یا قضایی بازداشت نشده و هیچ گزارشی دراین خصوص به ما نرسیده است.

وی گفت: حق و حقوق دانش آموزان و همکارامان برای ما مهم است و حتما در این زمینه با دقت برخورد خواهیم کرد.

هیچ دانش‌آموز بازداشتی نداریم

«عبدالرضا فولادوند» مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ما دانش آموزان بازداشت شده نداریم. شاید در روزهای اول به برخی از دانش آموزان تذکر داده باشند، اما الان دیگر چنین چیزی نداریم.

رییس آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: این احتمال وجود دارد که دانش‌آموزی در حال عبور از آن محل بوده و بالاخره در یک جایی و در یک جمعی به صورت ناخواسته قرار گرفته است، ولی این مساله اصلا سازمان‌یافته نبوده است و بهتر است این مسائل را از هم تفکیک کنیم.

فولادوند درباره اینکه اگر برای هر یک از دانش‌آموزان مشکلی پیش بیاید حمایت آموزش و پرورش از دانش آموزانی که با مشکل مواجه شدند، چگونه خواهد بود؟ گفت: در ابتدا باید وضعیت دانش‌آموز بررسی شود و این هم وظیفه قوه قضاییه است که باید به این مساله بپردازد، بعد از آن اگر لازم شد ما نیز ورود خواهیم کرد. من رسما اعلام می‌کنم تا به الان هیچ  مورد بازداشتی نداشته‌ایم.
منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی