جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر از کشف یک انبار با کشف یک میلیون و ۵۳۸ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار در شهرستان گناوه خبر داد.

کد خبر: ۴۴۷۵۱
۱۰:۲۴ - ۲۱ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سرهنگ حیدر سوسنی در تشریح این خبر اظهار کرد: ماموران پلیس آگاهی گناوه و با همکاری اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی بوشهر در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز، و در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری سیگار قاچاق در انباری در یکی از خیابان های شهر گناوه، اقدامات تخصصی و فنی خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی گفت: ماموران پلیس پس از شناسایی انبار دپوی سیگار، با هماهنگی قضائی در بازرسی از محل یک میلیون و ۵۳۸ هزار و ۴۰۰ نخ سیگار و تعداد ۴۸۰ بسته تنباکو میوه ای کشف کردند.

سرهنگ سوسنی با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال عنوان شده است، افزود: در همین رابطه یک متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

به گزارش روابط عمومی پلیس بوشهر، این مقام انتظامی از عزم جدی پلیس برای مبارزه جدی با متخلفان اقتصادی خبر داد و از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده انبار کالاهای قاچاق یا اختفای کالاهای اساسی مراتب را با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم