دونالد ترامپ در سخنانی برای یک گروه بزرگ آمریکایی و اسرائیلی اعلام کرد که برقراری صلح در خاورمیانه اکنون بر روی شانه‌های جارد کوشنر، دامادش قرار دارد.

کد خبر: ۴۴۲۹۸
۱۵:۱۹ - ۱۷ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - به نقل از پایگاه خبری فاکس، رئیس جمهوری آمریکا، کوشنر را زمانی تحسین کرد که در حال تشکر کردن از افراد مختلفی بود که در سخنرانی شنبه شب او در مقابل شورای آمریکایی‌ اسرائیلی حضور داشتند.

ترامپ در مورد صلح در خاورمیانه در سخنرانی‌اش در حضور این شورا در فلوریدا گفت: اگر جارد نتواند صلح را برقرار کند، صلح دیگر برقرار نخواهد شد.

ترامپ به جمعیت گفت: امشب تعداد زیادی سیاستمدار اینجا هستند ولی من باید بپرسم...از مردی که به نظر می‌رسد مرد جوان با استعدادی باشد، زمانی که این را می‌گویم کمی تعصب دارم. ولی او اسرائیل را دوست دارد و (برای آن) به سختی می‌جنگد... او می‌خواهد صلح را با همسایه‌هایتان برقرار کند.

وی ادامه داد: بسیاری از مردم می‌گویند که صلح میان اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها نمی‌تواند برقرار شود، آنها می‌گویند این سخت‌ترین معامله است ولی اگر جارد کوشنر نتواند آن را انجام دهد، دیگر هیچ کس نخواهد توانست.

ترامپ افزود: مرسی جارد، به خاطر کار غیر قابل توصیفی که انجام میدهی!

کوشنر به علاوه تلاشی که برای مذاکره در مورد صلح میان اسرائیل و فلسطین می‌کند، در چند هفته اخیر به مذاکرات تجاری میان آمریکا و چین نیز کمک کرده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم