فرزند شهید مطهری صدمین سالگرد تولد شهید مطهری را بهانه خوبی برای طرح افکار این شهید دانست و گفت: ما به دنبال ترویج اندیشه‌های شهید مطهری هستیم.

کد خبر: ۴۴۱۷۰
۱۹:۱۴ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸
دیدارنیوز - علی مطهری در مراسم ستاد بزرگداشت استاد شهید مطهری گفت: صدمین سالگرد تولد شهید مطهری ۱۳ بهمن مقارن با ایام دهه فجر است، به همین مناسبت باید حرکتی در کل کشور ایجاد کنیم، چرا که این مناسبت بهانه خوبی برای طرح افکار و اندیشه‌های ایشان است.

وی با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی بزرگداشت شهید مطهری در اردیبهشت سال آینده، افزود: هدف ما از این برنامه‌ها ترویج افکار شهید مطهری و آشنا شدن مردم با تفکر و راه ایشان است، متاسفانه جامعه ما از این جهت خیلی عقب است، من خودم در دانشکده الهیات گاهی کتابی از ایشان را به دانشجویان الهیات معرفی می‌کنم و متاسفانه حتی این دانشجویان هم شناخت کافی از ایشان ندارند.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: هدف ما این است که به همین مناسبت توجهات را به سمت ایشان جلب کنیم، همین برای ما کافیست. ما می‌توانیم قطعاتی را از داستان طلبه شدن ایشان، شک ایشان به خدا و به یقین رسیدن بعد از شک و ارائه پیشنهاد نماز جمعه به امام (ره) را استخراج و از آن استفاده کنیم.

در ادامه این مراسم، حجت‌الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی برای تبلیغات شهری با موضوع ترویج اندیشه‌های شهید مطهری، برای اجرای جملات شهید مطهری در سطح شهر قول مساعد داد.

وی همچنین پیشنهاد داد ضمن تهیه پیوست رسانه‌ای، ستاد رسانه‌ای برای مراسم بزرگداشت شهید مطهری نیز تشکیل شود.

در این مراسم نمایندگان شهرداری، سازمان جوانان هلال احمر، خانه موزه شهید مطهری، صداوسیما، وزارت ورزش، بنیاد شهید و برخی دستگاه‌های دیگر به ارائه گزارشی از برنامه‌های دستگاه‌های مربوطه خود برای بزرگداشت شهید مطهری پرداختند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم