یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصلاح طلبان قرار است بسته ای تحت عنوان بسته عدالت عرضه کنند که در زمینه هایی مثل بهداشت عمومی اصلاح اقتصاد و معیشت مردم و آموزش و پروش فعالیت کند.

کد خبر: ۴۴۱۵۷
۱۵:۴۲ - ۱۶ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - علی صوفی با حضور در ستاد انتخاباتی وزارت کشور پیش از ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه گیلان، در گفت‌و‌گو با ایسنا،  اظهار کرد: من فکر می‌کنم با توجه به جایگاهی که مجلس دارد و نقشی که می‌تواند در اصلاح امور ایفا کند یک اصلاح طلب باید از این ابزار و وسیله برای اصلاح امور استفاده کند.

وی ادامه داد: من دبیر کل یک حزب نیز هستم و تشکیل احزاب برای کسب رای و مشارکت در قدرت و نقد و اصلاح آن است. ما به عنوان یک حزب و افراد  اصلاح طلب باید اقدام کنیم تا از هرجایگاهی مثل  جایگاه مجلس شورای اسلامی به اصلاح امور بپردازیم.

صوفی همچنین در پاسخ به این پرسش که چه برنامه اقتصادی برای پیگیری از مجلس را در نظر دارید نیز گفت: در حال حاضر هیچ برنامه مشخصی اعلام نشده است اما اصلاح طلبان قرار است بسته ای تحت عنوان بسته عدالت عرضه کنند که در زمینه هایی مثل بهداشت عمومی اصلاح اقتصاد و معیشت مردم و آموزش و پروش فعالیت کند.

وی در پایان گفت: اگر ما بتوانیم چنین بسته ای را به خوبس ارائه کنیم که حول سه محور مذکور فعالیت کند می توانیم با مردم گفت‌گو کنیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم