عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من به عنوان یکی از مسئولین موظف بودم اموالم را اعلام کنم و به دستگاه قضایی هم اعلام کردم، اما به لحاظ هزینه های انتخاباتی مشکلی ندارم؛ چون چیزی در بساط ندارم که هزینه کنم مگر آنکه دوستانی که پشتیبانی می کنند هزینه کنند.

کد خبر: ۴۳۹۶۷
۱۱:۲۹ - ۱۴ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - مصطفی میرسلیم در جمع خبرنگاران در ستاد انتخاباتی وزارت کشور اظهار کرد: آمدن من به انتخابات مجلس شورای اسلامی برای نشان دادن اهمیت این موضوع است که جای ناامیدی برای مردم وجود ندارد؛ البته ما در کشور مشکلات داریم که عمده آن به ضعف‌هایی که در مجلس و دولت ما وجود داشته و دارد بر می‌گردد. مقداری از آن هم به شرارت هایی که از خارج علیه ما شده است، بر می گردد.

وی گفت: اما قدرت ایمانی و انقلابی مردم ما آنقدر زیاد است که می توانند از پس مشکلات برآیند. من آمده ام در خدمت مردم باشم، اگر مردم اراده کنند که اصلاح صورت بگیرد با امید به سمت چاره‌جویی کشور در سال آینده پیش می رویم.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از حوزه تهران ثبت نام کردم و حتما لیستی می آیم، اما هنوز لیستی مشخص نشده است.

وی درباره اولویت‌های مجلس یازدهم گفت: مهم‌ترین اولویت ها را در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده‌ام. شرایط فرقی نکرده است؛ اصلی ترین مشکل بیکاری و رکود است که باید برطرف شود که اگر سامان بگیرد اثر مستقیم خود را روی تولید خواهد گذاشت و وضعیت پول ملی ما را اصلاح می کند.

میرسلیم یادآور شد: ما مرتبا طی این سال ها شاهد بودیم که ارزش پول ملی کاهش و تورم افزایش پیدا کرده و در نتیجه به مردم فشار آمده است، منتهی عده‌ای سوءاستفاده کرده و با اختلاس و دزدی توانستند خود را به جایی برسانند و بقیه از این وضع رنج برده‌اند.

وی همچنین گفت: باید در درجه اول با رسیدگی به مشکلات قانونی که سر راه اشتغال به‌ویژه برای جوانان وجود دارد برطرف شود.

وی در ارتباط با شفافیت هزینه‌های انتخاباتی خود نیز گفت: تا سال ۱۳۷۴ خیلی مشکلی به لحاظ شفافیت مالی نداشتیم، اما از آن سال به بعد متاسفانه بی دقتی هایی صورت گرفت و شاهد سیطره پول در سرنوشت انتخابات بودیم. به طوری که الان نمایندگان احساس می کنند باید مقدار زیادی هزینه کنند تا به مجلس راه یابند که این راه درستی نیست و امیدواریم که دستگاه های نظارتی بتوانند به دقت این هزینه ها را در نظر بگیرند تا کسانی که شایستگی دارند به دلیل اینکه اعتبار لازم را ندارند از الحاظ مالی خدای ناکرده حذف نشوند.

وی گفت: من به عنوان یکی از مسئولین موظف بودم اموالم را اعلام کنم و به دستگاه قضایی هم اعلام کردم اما به لحاظ هزینه های انتخاباتی مشکلی ندارم؛ چون چیزی در بساط ندارم که هزینه کنم مگر آنکه دوستانی که پشتیبانی می کنند هزینه کنند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم