شهردار ساری:

شهردار ساری گفت: تعریض و توسعه مسیر بلوار کشاورز در راستای زیبایی منظر شهری و روان سازی ترافیک اجرا شد.

کد خبر: ۴۳۹۰۵
۱۴:۲۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸

تعریض و توسعه مسیر بلوار کشاورز ساری اجرا شد

دیدارنیوز ـ عباس رجبی اظهار داشت: با توجه به اهمیت زیبایی منظر شهری در ورودی‌های شهر ساری، گسترش عملیات عمرانی با هدف روان سازی ترافیک و جلوگیری از وقوع هر گونه تصادفات جاده ای، مدیریت شهری را برآن داشت تا تعریض و توسعه مسیر بلوار کشاورز را اجرایی کند.
 
رجبی با اشاره به پروژه "ساماندهی ورودی جنوب ساری"، اظهار داشت: اجرای این طرح‌ها با هدف تامین زیر ساخت‌ها، ارتقاء کیفی خدمات شهروندان و توسعه پایدار صورت می‌گیرد.
 
وی افزود: شهرداری ساری در راستای عمران شهری با اجرای طرح‌های اجرایی و خدماتی در حوزه‌های مختلف در مسیر خدمتگزاری صادقانه، رفع دغدغه‌ها، مشکلات و توسعه اقتصادی و فرهنگی حرکت می‌کند.
 
شهردار ساری با بیان اینکه اجرای این پروژه از نیازمندی‌های منطقه بلوار کشاورز با رویکرد "توسعه متوازن" است، گفت: پس از اتمام فاز اول پروژه در محدوده گنبد که با برداشت بستر قبلی مسیر همراه بود این پروژه در فاز دوم به طول شش هزار و ۲۰۰ متر مربع اجرایی شد.
 
وی ادامه داد:در راستای تکمیل مراحل اجرایی این پروژه که تحولات چشمگیری را در ورودی جنوبی شهر ساری ایجاد خواهد کرد، احداث ۶۲۰۰ متر کانال با پیشرفت فیزیکی حدود ۷۰ درصدی، ۵۱۰۰ متر نصب جدول رفیوژ وسط با پیشرفت ۸۷ درصدی از دیگر اقدامات مدیریت شهری در منطقه سه ساری است.
 
شهردار مرکز مازندران، خاطرنشان کرد: نصب جدول کانیوو و پیاده رو سازی نیز در این محدوده ازدیگر برنامه‌های است که در دستور کار شهرداری ساری قرار دارد.
 
گفتنی است، پروژه فاز دوم بوستان ملل با هدف رونق گردشگری و توسعه اقتصادی ساری، در منطقه سه شهری به طول ۶/۵ کیلومتر از پل کابلی تا تنگه لته در حال انجام است که بهره برداری از آن نقش موثری در پیشرفت همه جانبه بلوار کشاورز خواهد داشت.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم