رسایی در پاسخ به پرسشی در زمینه مذاکره شورای ائتلاف اصولگرایان با وی برای حضور در لیست، تاکید کرد: ما هنوز چیزی به اسم ائتلاف جریان انقلابی ندیده‌ایم.

کد خبر: ۴۳۸۷۶
۱۲:۵۰ - ۱۳ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حمید رسایی پس از ثبت‌نام در انتخابات مجلس در وزارت کشور در جمع خبرنگاران گفت: در مجلس همیشه مدافع شفافیت مالی انتخابات بودم و از رسانه‌ها می‌خواهم که همین مطالبه را داشته باشند.

وی افزود: هزینه من در انتخابات مجلس نهم در تهران چیزی حدود پنجاه تا شصت میلیون تومان بود. در این دوره هم آنچه که از سمت خود من و ستادهایم انجام شود محدود است نه کلان، ضمن اینکه معتقدم بیشتر در فضای مجازی باید کار تبلیغات را پیگیری کنیم.

رسایی ادامه داد: من در هیچ حزب، گروه و جبهه و جریانی به صورت مستقیم عضویت ندارم و از آنجا که در تهران هم لیست های متعددی مطرح است هنوز نمی توان گفت در کدام لیست ممکن است وارد شوم، هر چند که برخی از گروه‌ها با ما گفت‌وگوهایی داشته اند.

وی در پاسخ به پرسش ایسنا در زمینه مذاکره شورای ائتلاف اصولگرایان با وی برای حضور در لیست، تاکید کرد: ما هنوز چیزی به اسم ائتلاف جریان انقلابی ندیده‌ایم؛ البته برخی از گروه‌ها و جریان ها با من گفت‌وگو کردند، از جمله برخی اعضای شورای ائتلاف اصولگرایان و برخی از دوستان در جبهه پایداری اما هنوز تصمیم نهایی در این زمینه اتخاذ نشده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم