مدیرشرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان، با اشاره به اعمال محدودیت در سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه، گفت: سوخت‌گیری با کارت سوخت جایگاه تنها به میزان ۲۰ لیتر امکان‌پذیر است.

کد خبر: ۳۷۹۹۴
۱۰:۵۷ - ۱۸ مهر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - علی اکبر عرب عامری روز پنجشنبه افزود: در حال حاضر تصمیمی برای سهمیه بندی سخوت در کشور اتخاذ نشده و محدودیت در سوختگیری با کارت  سوخت جایگاه مطرح و اجرا شده است.

وی ادامه داد: محدودیت سوخت‌گیری برای دارندگان وسایل نقلیه با کارت سوخت شخصی وجود ندارد و رانندگان می‌توانند با کارت سوخت خود ۶۰ لیتر بنزین سوخت‌گیری کنند.

عرب عامری با اشاره به افرادی که کارت سوخت شان به هردلیل گم شده است، یادآور شد: تعدادی کارت‌ سوخت معطل در شرکت پست موجود است و افراد می‌توانند با مراجعه به شرکت پست نسبت به تحویل آن اقدام کنند.

مدیرشرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان، بیان کرد: افرادی که درخواست صدور کارت سوخت المثنی داده‌اند در نوبت صدور کارت‌ قرار می گیرند، شهروندان برای اطلاع و پیگیری از روند صدور کارت سوخت خود می‌توانند به سامانه پلیس مراجعه کنند.

وی ابراز داشت: طرح سوخت‌گیری تنها با استفاده از کارت سوخت شخصی در مرحله اول تنها در کلان شهرهایی مانند تهران، کرج، اصفهان و تبریز اجرا شده مشمول استان سمنان نیست.

عرب عامری خاطرنشان کرد: اجرای طرح سوخت‌گیری تنها با کارت سوخت در کلان‌شهرها طبق سیاست‌های دولت اجرایی شده و هیچ گونه محدودیت، سهمیه بندی و افزایش نرخ در اجرای این طرح وجود ندارد.

مدیرشرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان با بیان اینکه فرهنگ سازی نقش مهمی در مصرف بهینه فرآورده های نفتی و ارزآوری برای کشور دارد، گفت: روزانه سه میلیون و ۸۰۰ هزار تا چهار میلیون لیتر از چهار فرآورده اصلی شامل بنزین، نفت‌گاز، نفت سفید و نفت‌کوره در استان سمنان توزیع می‌شود.

در استان سمنان ۷۲ جایگاه سوخت گیری بنزین و نفتگاز و ۴۱ جایگاه عرضه گاز سی ان جی فعال است که به بیش از ۲۰ میلیون زائر رضوی ارایه خدمت می کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم