هواداران رئال مادرید سرمربی فرانسوی را مقصر اصلی شرایط بد تیمشان می‌دانند.

کد خبر: ۳۵۶۳۶
۱۲:۲۱ - ۲۹ شهريور ۱۳۹۸

تیتر امروز

دیدارنیوز - به نقل از آس، زین الدین زیدان جایگاه سابق خود را نزد هواداران رئال مادرید از دست داده است. سرمربی فرانسوی، فصل گذشته و زمانی که سفیدپوشان روزهای بدی را سپری می‌کردند به عنوان ناجی به مادرید برگشت. هواداران پس از سه قهرمانی پیاپی تیشمان به زیدان باور داشتند و معتقد بودند که می‌تواند شرایط را عوض کند. او قول تغییر داد اما زمانی که این اتفاق رخ نداد باعث شد اعتماد طرفداران از بین برود. ۵۷ درصد هواداران معتقدند که مسئول اصلی وضعیت بد مادرید، زیدان است. این موضوع در نظرسنجی آس مشخص شد. سایت اسپانیایی از کاربران خواست که مقصر اصلی شرایط کنونی مادرید را از میان سرمربی و بازیکنان انتخاب کنند.

۷۲ هزار و ۶۵۷ نفر در این نظرسنجی شرکت کردند و ۴۳ درصد معتقد بودند که بازیکنان مقصر هستند.

شکست ۳ بر صفر مادرید برابر پاری سن ژرمن در هفته نسخت لیگ قهرمانان اروپا این تیم را وارد بحران نگران کننده‌ای کرد. سفیدپوشان از شروع فصل تا امروز تنها در یک بازی پیروزی قاطع به دست آوردند. این تیم توانست سلتاویگو را شکست دهد اما برابر وایادولید و ویارئال مساوی کرد. مادرید در حالی لوانته را ۳ بر ۲ شکست داد که ابتدا سه گل به ثمر رسانده بود اما در ادامه دو گل دریافت کرد و ممکن بود در لحظات پایانی پیروزی‌اش را از دست بدهد.

مادرید در حالی سه بازی مهم (سویا، اوساسونا و اتلتیکومادرید) پیش رو دارد که هواداران، دیگر به سرمربی تیمشان اعتماد ندارند. برنامه‌ریزی فصل جدید و نتایج بد این بی اعتمادی را به وجود آوردند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: