News Image Lead

رئیس کل دادگستری لرستان گفت: تیراندازی و قاچاق سلاح و مهمات موجبات نگرانی را فراهم آورده است که برای آن‌ها برنامه ویژه و مورد به مورد داریم.

کد خبر: ۳۴۸۳۴
۱۲:۴۷ - ۲۱ شهريور ۱۳۹۸

تیتر امروز

واتس‌اپ از جان ما چه می‌خواهد؟

واتس‌اپ از جان ما چه می‌خواهد؟

بعد از حواشی پیام رسان واتس‌اپ در چند روز اخیر و مسائلی که پیرامون اطلاعات کاربران و حریم خصوصی آن‌ها مطرح شد امین عطائی پژوهشگر ارتباطات دیجیتال در گزارش به سراغ این پرسش مهم رفته که واتس‌اپ...
دیدارنیوز ـ محمد رزم در جلسه شورای قضایی استان که با حضور ذبیح الله خداییان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان (ع)و امام سجاد (ع) اظهار کرد: همه انسانها و بشریت مدیون امام حسین (ع) و این بزرگوار تمام هستی خود را به میدان آورد تا پایان خدا زنده بماند.

 رزم در ادامه با اشاره به این موضوع که شورای قضایی به منظور ایجاد وحدت در دستگاه قضایی و سازمانهای تابع تشکیل می‌شود،گفت: امیدواریم بتوانیم از این ظرفیت نهایت استفاده را ببریم.

رئیس شورای قضایی استان به مهمترین برنامه‎های آیت‎الله رییسی در طرح تحول قوه قضاییه اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بتوانیم در راستای این اهداف و برنامه ها گام های مفید و کاربردی را برداریم.

وی به تلاش در جهت رفاه کارکنان دستگاه قضایی در استان اشاره کرد و افزود: ۴۶ درصد از پست های قضایی و ۵۶ درصد از پست های کارمندی دستگاه قضایی در استان بلا تصدی هستند که این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

رزم به تلاش مجدانه در راستای پیگیری مسایل عمرانی در دادگستری و سازمان های تابع استان اشاره کرد و یادآور شد: پرونده های موجود در اجرای احکام دارای حجم بالایی هستند که باید ساماندهی شوند و در جهت کاهش آنها تلاش کنیم.

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان ضمن اشاره به مسئله تیر اندازی و نیز قاچاق سلاح،مهمات و مواد مخدر اشاره کرد و‌ گفت: این مسائل موجبات نگرانی را فراهم آورده است که برای آنها برنامه ویژه و مورد به مورد داریم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر: