مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد گفت: صاحبان شرکت‌های خصوصی و تعاونی‌های فعال این حوزه برای دریافت حمایت‌های بیشتر در طرح نوآفرین ثبت‌نام کنند.

کد خبر: ۳۲۰۱۳
۱۳:۵۹ - ۲۳ مرداد ۱۳۹۸

شرکت‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در طرح نوآفرین ثبت‌نام کنند

دیدارنیوز ـ جواد غلام پور اظهار داشت: طرح نوآفرین با هدف حمایت از تولید، اشتغال پایدار و کسب‌وکار‌های نوپا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و با پیگیری وزارت خانه به تصویب هیات وزیران رسید.
 
وی افزود: در این طرح از شرکت‌های خصوصی و تعاونی‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات که کمتر از سه سال از تاریخ ثبت آن‌ها گذشته است حمایت می‌شود.
 
غلام پور بیان کرد: شرکت‌هایی که حداکثر سرمایه آن‌ها ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و درآمد سالانه آن‌ها کمتر از پنج میلیارد ریال است، شرایط استفاده از مزایای این طرح را خواهند داشت.
 
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد:شرکت‌های متقاضی واجد شرایط برای استفاده از مزایای این طرح به سامانه ایران نوآفرین به آدرس irannoafarin.ir مراجعه و ثبت نام کنند.
 
غلام پور عنوان کرد: این طرح ماهیت استارت آپی را مبنای کار خود قرار داده و برهمین اساس قوانین و مقررات بیمه، مالیات و نیز جذب سرمایه گذار را تسهیل کرده است.
 
وی گفت: در صورتی که این شرکت‌ها و تعاونی‌های فعال یک خدمت یا محصول تولید کنند از مالیات معاف می‌شوند.
 
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات کهگیلویه و بویراحمد افزود: استارت آپ‌های دارای چند مؤسس از پرداخت حق بیمه معاف بوده و می‌توانند به مدت ۲ سال نیز از طرح کارورز استفاده کنند.
 
غلام پور بیان کرد: متقاضیان لازم است برای اطلاع از آیین نامه مصوب هیات وزیران فایل پی دی اف مربوطه را دانلود و مطالعه کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
عکس
بشنوید
فیلم