تیتر امروز

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا
فوتبال گیت (۴۲)

آغاز نیم فصل دوم زیر سایه کرونا

فوتبال گیت عنوان ستونی است به قلم سجاد شجاعی که به متن و حواشی مسابقات فوتبال باشگاهی در ایران می‌پردازد. در این قسمت او به استقبال هفته شانزدهم لیگ برتر رفته است.
آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۷) + فایل صوتی

آلمان بزرگترین شریک صادراتی ترکیه؛ روابط تجاری فراسوی منازعات سیاسی

رضا قنبری در سی و هفتمین شماره ستون از سعدآباد تا توپکاپی به بازکاوی روابط تاریخی ترکیه و آلمان پرداخته است. روابطی با فراز و نشیب‌های سیاسی بسیار و البته رونق اقتصادی فراوان.

مصدومیت ۵ دانش آموز بر اثر تصادف در بابل

News Image Lead

رئیس اورژانس بابل از مصدومیت ۵ دانش آموز در اثر تصادف در کمربندی امیرکلای بابل خبر داد.

کد خبر: ۱۹۶۰۵
۱۵:۱۸ - ۰۹ بهمن ۱۳۹۷
دیدارنیوز - ابوالقاسم لعلی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: طی تماس با مرکز اورژانس بابل در ساعت ۷ و ۴۴ دقیقه مبنی بر تصادف یک دستگاه خودرو پراید و وانت‌نیسان در کمربندی امیرکلا و مصدومیت ۵ دانش‌آموز گزارش شد.

وی افزود: پس از بررسی در صحنه، تکنسین‌های پایگاه اورژانس امیرکلا ۵ دانش‌آموز با علائم ضرب‌دیدگی سر و بدن را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.

مجید سلیمانی، مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی بابل نیز در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: صبح امروز در ساعت ۸ و ۴۰ دقیقه ۵ دانش‌آموز مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی منتقل شدند.

وی افزود: در حال حاضر حال عمومی دانش‌آموزان با رده سنی ۸ ،۸ ،۸ ،۱۲ ،۱۳ سال خوب بوده و فقط یکی از دانش‌آموزان ۱۲ سال در زیر چانه خود پارگی داشته که تحت نظر پزشک معالج قرار گرفته است پیش‌بینی می‌شود با توجه به وضعیت دانش‌آموزان، تا چند ساعت آینده همه آنها مرخص شوند.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر