تیتر امروز

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء
گزارش دیدار از اقدامات جدید در محیط زیست کشور 

تالاب‌های جنوب، جان گرفتند/ تالاب انزلی منتظر احیاء

درست در روزی که خبر رسید بخشی از حق‌آبه تالاب‌ها در جنوب کشور به آنها برگردانده شده، مسئولان اعلام کردند می خواهند تالاب انزلی را نجات دهند اما نه با اقدام آنها بلکه با خود پالایی تالاب!
اردوغان، شمشیر را از رو بست!
از سعدآباد تا توپکاپی (۷۵)، انتخابات ریاست جمهوری ترکیه دو ماه زودتر برگزار می‌شود

اردوغان، شمشیر را از رو بست!

سخنرانی پر از خشم و هیاهو رجب طیب اردوغان از تند شدن تب انتخابات ریاست جمهوری در ترکیه خبر می‌دهد، مخالفان او هم به همین تندی وارد میدان شده‌اند، مخالفانی که اردوغان آنها را «میز شش نفره»، کودتاچی،...

پیام تهدیدآمیز حماس برای نتانیاهو

رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به دنبال تهدید نخست‌وزیر این رژیم توسط حماس، مقامات اسرائیل با انتقال سری سوم کمک‌های مالی قطر به نوار غزه موافقت کردند.

کد خبر: ۱۸۹۸۸
۱۴:۰۹ - ۳۰ دی ۱۳۹۷

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رادیو ارتش اسرائیل اعلام کرد که دولت این رژیم با انتقال سری سوم کمک‌های مالی قطر به نوار غزه موافقت کرده است.

طبق این گزارش قرار است که این کمک‌ها طی امروز یا فردا به غزه منتقل شود.

رادیو ارتش اسرائیل در ادامه تاکید کرد که فرستاده قطر به نوار غزه امروز (یکشنبه) وارد فرودگاه بین المللی "بن گوریون" در تل‌آویو شده و دوشنبه عازم نوار غزه می‌شود.

این درحالی است که شبکه ۱۳ اسرائیل ساعاتی قبل اعلام کرد، جنبش حماس این پیام را به بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی داده است که در صورت عدم پایبندی این رژیم به تعهدات خود در آتش‌بس اخیر از جمله اجازه ورود کمک‌های مالی قطر به نوار غزه، تحرکات خود در میدان جنگ را تشدید خواهد کرد.

طبق گزارش این شبکه، پیام‌های حماس توسط طرف‌های مختلف از جمله واسطه مصری، قطر و فرستاده‌های غربی به اسرائیل منتقل شده است.

شبکه ۱۳ اسرائیل در ادامه گزارش خود آورده است: حماس اسرائیل را تهدید کرده که اگر اوضاع بر همین منوال پیش برود و کمک‌های مالی قطر به غزه منتقل نشود، تظاهرات و راهپیمایی‌های بازگشت در طول مرز غزه و اراضی اشغالی افزایش خواهد یافت.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، رسانه‌های اسرائیلی پیشتر اعلام کرده بودند که دولت اسرائیل تصمیم گرفته به خاطر حملات اخیر به جنوب اراضی اشغالی اجازه انتقال سری سوم کمک‌های مالی قطر به نوار غزه را ندهد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی