تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
دیدار رئیس بنیاد مستضعفان با رئیس‌جمهور منتخب

تاکید پزشکیان بر همکاری ارکان نظام برای بهبود وضعیت کشور

حسین دهقان، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی صبح امروز پنجشنبه، با مسعود پزشکیان، رئیس جمهور منتخب کشورمان دیدار و گفتگو کرد. پزشکیان در این دیدار بر اهمیت هم‌افزایی و همکاری همه نهاد‌ها و ارکان نظام برای خدمت به مردم و بهبود وضعیت کشور تاکید کرد.

کد خبر: ۱۶۸۵۵۶
۱۸:۴۴ - ۲۱ تير ۱۴۰۳

دیدار رئیس بنیاد مستضعفان با پزشکیان

دیدارنیوز: رئیس بنیاد مستضعفان با رئیس جمهور منتخب دیدار کرد.

حسین دهقان، رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی صبح امروز پنجشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با تبریک انتخاب وی از سوی مردم به عنوان رئیس جمهور، از آمادگی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برای کمک به دولت جدید در مسیر بسط عدالت و کمک به محرومان خبر داد.

پزشکیان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از حضور و تبریک دهقان بر اهمیت هم‌افزایی و همکاری همه نهاد‌ها و ارکان نظام برای خدمت به مردم و بهبود وضعیت کشور تاکید کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی