تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...

نمایشگاه «چهل/سی» برپا می‌شود

نمایشگاه «چهل/سی» با نمایش آثاری از سی هنرمند که در زمان تهیه مصاحبه‌های کتابی به این نام، چهل‌ساله بودند، روز جمعه ۲۲ تیرماه افتتاح می‌شود.

کد خبر: ۱۶۸۵۰۳
۱۷:۵۸ - ۲۰ تير ۱۴۰۳

نمایشگاه «چهل/سی» برپا می‌شود

دیدارنیوز: نمایشگاه «چهل/سی» با نمایش آثاری از سی هنرمند روز جمعه، ۲۲ تیرماه افتتاح می‌شود.

نمایشگاه «چهل/سی» با نمایش آثاری از سی هنرمند که در زمان تهیه مصاحبه‌های کتابی به این نام، چهل‌ساله بودند، روز جمعه، ۲۲ تیرماه افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه در راستای انتشار کتابی به همین نام به تالیف شهروز نظری از نشر «تالار هنر» شکل گرفته است. کتاب «چهل/ سی» شامل مصاحبه‌های شهروز نظری با سی هنرمند است که آثارشان در این نمایشگاه روی دیوار می‌رود.

همچنین در این نمایشگاه، علاوه بر آثار نقاشی، مجسمه، ویدئوآرت و عکس، کتاب «چهل/سی» نیز برای مخاطبان ارائه می‌شود و قابل خرید است.

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از: شهریار احمدی، ژینوس تقی‌زاده، پویا آریان‌پور، میمی امینی، بهرنگ صمدزادگان، سهند حسامیان، رضا آرامش، گوهر دشتی، حمید بهرامی، صادق تیرافکن، حامد رشتیان، مرتضی زاهدی، حسین سلطانی، بزرگمهر حسین‌پور، کامبیز صبری، فرهاد فزونی، ارسیا مقدم، پیمان هوشمندزاده، کسری گلرنگ، فرهاد گاوزن، امیرعلی قاسمی.

همچنین در هفته آتی اطلاعات مرتبط با برگزاری نشست پرسش و پاسخ درباره کتاب نیز اعلام خواهد شد.

نمایشگاه «چهل/سی» از روز جمعه، ۲۲ تیر ماه تا روز یکشنبه، ۷ مرداد ادامه دارد. این نمایشگاه هر روز از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۲۰:۰۰ و روز‌های جمعه از ساعت ۱۷:۰۰ تا ۲۱:۰۰ در گالری آرتیبیشن قابل بازدید است.

نشانی: خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک‌وی، بعد از خیابان فرشته، رو به روی بانک صنعت و معدن، پلاک ۲۷۹۸، مجموعه‌ی آرتهال، گالری آرتیبیشن.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی