تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
با پایان رقابت‌ها، همه برای پیشرفت کشور تلاش کنند

مجمع روحانیون مبارز: نام پزشکیان امید را در دل میلیون‌ها نفر ایجاد کرد

مجمع روحانیون مبارز در بیانیه‌ای به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: با تدبیر عالی نظام، نام دیرآشنای پزشکیان در فهرست نامزد‌های ریاست جمهوری قرار گرفت و سبب شد تا بارقه امید را در دل میلیون‌ها مردمی ایجاد کند که یا با صندوق رأی قهر کرده بودند و یا با تردید به آن می‌اندیشیدند.

کد خبر: ۱۶۸۴۴۸
۱۹:۵۷ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

مجمع روحانیون مبارز:

دیدارنیوز: مجمع روحانیون مبارز به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ بیانیه‌ای منتشر کرد.

در ابتدای این بیانیه با انتقاد از وجود برخی مسائل اقتصادی، فرهنگی و سیاسی، آمده است: با این همه، اما با تدبیر عالی نظام، نام دیرآشنای آقای پزشکیان در فهرست نامزد‌های ریاست جمهوری قرار گرفت و سبب شد تا بارقه امید را در دل میلیون‌ها مردمی ایجاد کند که یا با صندوق رأی قهر کرده بودند و یا با تردید به آن می‌اندیشیدند.

هرچند حضور پزشکیان در کنار پنج نامزد از اردوگاه اصولگرایان بر تردید‌ها دامن می‌زد، ولی اقشار وسیعی از جامعه که خواهان تغییر و تحول بودند بویژه شخصیّت‌ها و چهره‌های سرشناس و نخبگان دانشگاهی و حوزوی و احزاب و گروه‌های سیاسی و... با توکل بر خدا و در عرصه‌ای نابرابر در مقابل حریفان و اردوگاه رقیبان به حمایت از نامزد مورد قبول خود برخاستند و سرانجام با عنایت خداوند و همت بیش از ۱۶ میلیون از رأی‌دهندگان پزشکیان را به پیروزی رساندند.

ما با تبریک این پیروزی به مقام معظم رهبری و به رئیس‌جمهور منتخب و به ملت عظیم الشّأن ایران از خداوند برای عالی‌ترین مقام کشور پس از رهبری در انجام وظایف خطیر اجرایی و رفع مشکلات و تنگنا‌های ملک و ملّت توفیقات روزافزون مسئلت داریم و امیدواریم با پایان رقابت‌های انتخاباتی فصل نوینی از رفاقت، همدلی و همکاری صمیمانه میان همه اقشار مختلف و جریانات سیاسی و دستگاه‌ها و نهاد‌های مختلف برای پیشرفت و تعالی روزافزون کشور آغاز شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی