تیتر امروز

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است
گفت و گوی دیدار در برنامه جامعه پلاس با یک جامعه شناس

محمد فاضلی: مردم عقب عقب پای صندوق رای رفتند/ ایران ستیزی در آمریکا سود دارد/ ساختار دولت در ایران دچار زوال شده است

جامعه پلاس در یکی دیگر از برنامه های خود میزبان یکی از چهره های جنجالی دوران انتخابات ریاست جمهوری بود. محمد فاضلی در این گفت و گو حرف هایی تازه زد که می توانید ببینید و بخوانید.

موسسه تعالی دوره‌ «مربیان مهر، پیشگامان پویایی» را برگزار می‌کند +عکس و ویدیو

موسسه مردم نهاد تعالی در راستای آگاهی بخشیدن، مهرورزی و ایجاد حس امید در جامعه‌ مربیان و معلمان دوره‌ «مربیان مهر، پیشگامان پویایی» را برگزار می‌کند.

کد خبر: ۱۶۸۴۳۴
۱۷:۴۱ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

موسسه تعالی

دیدارنیوز: موسسه مردم نهاد تعالی در راستای آگاهی بخشیدن، مهرورزی و ایجاد حس امید در جامعه‌ی مربیان و معلمان مناطق کم برخوردار شهر تهران، دوره‌ی «مربیان مهر، پیشگامان پویایی» را برگزار خواهد کرد.

این سومین دوره‌ پروژه مربیان مهر است که توسط این موسسه برای بیش از صد معلم رسمی شاغل در حاشیه‌ شهر تهران انجام می‌گیرد.

موسسه تعالی

موسسه تعالی

به گفته‌ روابط عمومی موسسه تعالی، پروژه در روز‌های ۱۴، ۱۵ و ۱۶ شهریور در اردوگاه شهید باهنر تهران به همت جوانان داوطلب و به صورت کاملا مردمی، با مجوز رسمی، برگزار می‌شود.

در طی این دوره، کارگاه‌های مختلف روانشناسی، خود شناسی و مهارت‌های ارتباطی، همراه با هم اندیشی و هم نشینی معلمان، توسط اساتید معتبر دانشگاهی و در محیطی پویا ارائه خواهد شد.

موسسه تعالی

موسسه تعالی

هدف از پروژه «مربیان مهر» کمک به سلامت روان، شناخت بیشتر خود، آشنایی با ویژگی‌های سازنده و غیر سازنده و در نهایت ارتباط بهتر با پیرامون است که با تمرکز مربیان بر ایجاد حس ارزشمندی و شادی در فراگیران، در فضایی سرشار از مهر و امید ایجاد خواهد شد.

موسسه تعالی

موسسه تعالی

موسسه فراسوی تعالی با مجوز وزارت کشور از سال ۱۳۸۶ در راستای آگاهی بخشی و ارتقاء سواد اجتماعی جامعه فعالیت می‌کند و پروژه‌ی مربیان مهر یکی از ده‌ها فعالیت این موسسه به شمار می‌آید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی