تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
پزشکیان مظلوم بود

واعظی: اصولگرایان دولت رئیسی را نادیده گرفتند و به روحانی حمله کردند

محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس دولت دوازدهم گفت: اصولگرایان تصمیم گرفتند کلا ۳ سال دولت سیزدهم را نادیده بگیرند و به دولت روحانی حمله کنند و این گونه پیش بروند که انگار قرار نیست دولت چهاردهم را از دولت سیزدهم تحویل بگیرند و بناست آن را از دولت دوازدهم تحویل بگیرند.

کد خبر: ۱۶۸۴۰۱
۰۹:۴۲ - ۱۹ تير ۱۴۰۳

واعظی

دیدارنیوز: رئیس دفتر رئیس دولت دوازدهم گفت: ما هم اتفاقی در مناظرات انتخاباتی مسائل مربوط به FATF را شنیدیم و در دولت دوازدهم این مساله را نشنیده بودیم.

محمود واعظی در گفتگو با ایلنا، درباره این‌که افکار عمومی مطرح می‌کند چرا طبق آن چیزی که پورمحمدی گفت زمانی که بر سر مجری FATF برای تصویب آن کارشکنی می‌شد، دولت دوازهم روشنگری نکرد، گفت: ما آن زمان این را نشنیده بودیم و در اتفاقی که در مناظره‌ها رخ داد شنیدیم، البته می‌دانستیم این فرد چگونه است و هیچ عملکردی ندارد و فقط حرف‌های کلی می‌زند حتی مردم هم متوجه نشدند ایشان چه می‌گفت.

رئیس دفتر دولت دوازدهم درباره این‌که در مناظرات انتخاباتی نامزد‌های جریان مقابل پزشکیان به گونه‌ای صحبت کردند که گویی قرار است دولت چهاردهم از دولت دوازدهم تحویل گرفته شود و پاسخگوی عملکردی خودشان در دولت سیزدهم نبودند، بیان کرد: آن‌ها در یک پاردوکس مانده بودند، از یک طرف می‌خواستند جو کشور احساسی شود و از اتفاقی که برای شهید رئیسی پیش آمده استفاده کنند تا مردم به آنها رأی دهند از طرف دیگر مشاهده کردند اگر بخواهند وارد دفاع عملکرد دولت سیزدهم شوند چیزی جز گرانی و مشکلات به وجود آمده برای مردم نبوده است.

وی ادامه داد: اصولگرایان تصمیم گرفتند کلا ۳ سال دولت سیزدهم را نادیده بگیرند و به دولت روحانی حمله کنند و این گونه پیش بروند که انگار قرار نیست دولت چهاردهم را از دولت سیزدهم تحویل بگیرند و بناست آن را از دولت دوازدهم تحویل بگیرند.

واعظی ادامه داد: البته دیدید که نشد و مشاهده کردید بین خودشان چقدر اختلاف شد، مخصوصا آن دو نفر که معلوم شد از اول آمده بودند تا یکی از آن‌ها فحش به روحانی بدهد و یکی هم آمار غلط درباره دولت دوازدهم بیان کند.

وی با بیان این‌که برخی از نامزد‌ها فقط هزینه روی دست صداوسیما و دیگر جا‌ها گذاشتند و وقت مردم را گرفتند، یادآور شد: پزشکیان مظلوم بود، پزشکیان ۴ دقیقه صحبت می‌کرد طرف مقابل بیشتر صحبت می‌کرد، مردم ما مردم فهیم، عاقل و آگاهی هستند و دیدید که خودشان تشحیص دادند اگر هم همه نامزد‌ها بخواهند کسی رئیس‌جمهور شود نباید آنقدر تابلو باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی