تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.

حماس: دشمن نمی‌تواند مقاومت فلسطین را تسلیم کند

جنبش حماس در بیانیه‌ای در واکنش به حملات وحشیانه اسرائیل اعلام کرد: دشمن با تشدید جنایات نمی‌تواند ملت و مقاومت فلسطین را تسلیم کند.

کد خبر: ۱۶۸۳۷۷
۱۸:۲۷ - ۱۸ تير ۱۴۰۳

حماس

دیدارنیوز: جنبش حماس در بیانیه‌ای در واکنش به تشدید حملات ارتش رژیم اشغالگر به محله‌های شهر غزه و هدف قرار دادن ده‌ها هزار نفر از ساکنان غیرنظامی و وادار کردن آن‌ها به ترک خانه‌هایشان اعلام کرد دشمن با تشدید جنایاتش نمی‌تواند ملت و مقاومت فلسطین را تسلیم کند.

جنبش مقاومت اسلامی حماس طی بیانیه‌ای اعلام کرد «تشدید تجاوزات ارتش رژیم اشغالگر به محله‌های شهر غزه و هدف قرار دادن ده‌ها هزار نفر از ساکنان غیرنظامی و وادار کردن آن‌ها به ترک خانه‌های خود زیر بمباران و حملات وحشیانه، به معنی تداوم نسل‌کشی بی‌وقفه فلسطینیان در نوار غزه برای بیش از ۹ ماه است که از طریق آن کابینه فاشیستی تمامی قوانین و معاهدات بین‌المللی را زیر پا گذاشته است».

در ادامه بیانیه آمده است: ما تاکید می‌کنیم دشمن مستکبر و اشغالگر که با همدستی و حمایت مطلق دولت آمریکا وحشیانه‌ترین شیوه‌های جنایت و تجاوز را علیه غیرنظامیان بی‌دفاع انجام می‌دهد، هر اندازه جنایات خود را هم تشدید کند موفق به تسلیم ملت پایدار و ثابت قدم ما نخواهد شد و مقاومت دلاور ما به مقابله قهرمانانه خود با نظامیا فاشیستی دشمن ادامه خواهد داد تا جنگ علیه این ملت پایان یافته و اشغالگران بیرون رانده شوند.

حماس افزود: ما ضمن هشدار درباره تشدید جنایات دشمن اشغالگر علیه غیرنظامیان فلسطینی در سایه تخریب سیستم بهداشتی و خارج شدن بیمارستان‌ها از خدمت، از جامعه جهانی و سازمان ملل می‌خواهیم به مسئولیت‌های حقوقی و انسانی خود عمل کرده و این رژیم را برای توقف نسل‌کشی علیه ملت فلسطین و بازخواست و محاکمه سران رژیم اشغالگر به خاطر جنایاتشان تحت فشار قرار دهند.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی