تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
امیدوارم روابط ایران و ترکیه در آینده بهتر شود

اردوغان: پزشکیان ترکی و کردی صحبت می‌کند و به فارسی مسلط است/ با او تماس می‌گیرم

رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در پرواز برلین به کشورش به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در مورد مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب ایران گفت: پزشکیان در واقع یک ترک است. وی در تبریز ترکی صحبت می‌کند؛ وقتی به مناطق کردنشین می‌رود می‌تواند به کردی صحبت کند، او به زبان فارسی هم تسلط کامل دارد. وقتی به ترکیه برگشتیم با پزشکیان تماس گرفته و تبریک خواهم گفت.

کد خبر: ۱۶۸۳۲۲
۲۱:۵۵ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

رجب

دیدارنیوز: رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه حین بازگشت از برلین پس از رقابت ترکیه و هلند در یورو ۲۰۲۴ در هواپیما به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و درباره مسعود پزشکیان رئیس‌جمهور منتخب ایران هم صحبت کرد.

به نقل از خبرگزاری آناتولی، رئیس‌جمهور ترکیه در پاسخ به سوالی درباره انتخابات اخیر ریاست جمهوری ایران و پیروزی مسعود پزشکیان گفت: مسعود پزشکیان در واقع یک ترک است. وی در تبریز ترکی صحبت می‌کند؛ وقتی به مناطق کردنشین می‌رود می‌تواند به کردی صحبت کند، او به زبان فارسی هم تسلط کامل دارد.

اردوغان افزود: وقتی به ترکیه برگشتیم با پزشکیان تماس گرفته و تبریک خواهم گفت. امیدوارم روابط ایران و ترکیه در آینده بهتر شود.

وی در ادامه تاکید کرد: ترکیه در منطقه بهترین روابط را با ایران دارد؛ ایران همسایه مهمی برای ترکیه است و با آن پیوند‌های تاریخی و فرهنگی دیرینه‌ای داریم.

اردوغان گفت: امیدوارم در دوره جدید روابط ترکیه و ایران با سرعت فزاینده‌ای در جهت مثبت توسعه یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی