تیتر امروز

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF
مجله خبری تحلیلی دیدار نیوز با اجرای محمدرضا حیاتی

انگیزه‌های سوءقصد به ترامپ چیست؟/ افشاگری طیب‌نیا درباره نقش جلیلی در به تصویب نرسیدن FATF

این یازدهمین برنامه مجله خبری تحلیلی دیدارنیوز است که با اجرای محمدرضا حیاتی و با حضور کارشناسان و صاحب نظران تقدیم مخاطبان گرامی می‌شود.
منابع عبری‌زبان گزارش دادند

دیدار روسای سیا، موساد و اطلاعات مصر در دوحه

برخی منابع خبری از دیدار احتمالی مدیر سازمان سیا، روسای سازمان جاسوسی موساد و سازمان اطلاعات مصر و نخست‌وزیر قطر در دوحه خبر دادند.

کد خبر: ۱۶۸۳۱۶
۱۹:۱۴ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

دیدار روسای سیا، موساد و اطلاعات مصر در دوحه

دیدارنیوز: منابع خبری اسرائیلی از دیدار احتمالی مدیر سازمان سیا، روسای سازمان جاسوسی موساد و سازمان اطلاعات مصر و نخست‌وزیر قطر در دوحه خبر دادند.

به نقل از سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی، «ویلیام برنز» مدیر سازمان سیا، «دیوید بارنیا» و «عباس کامل» به ترتیتب روسای سازمان جاسوسی موساد و سازمان اطلاعات مصر و «محمد بن عبدالرحمان آل ثانی» نخست وزیر قطر احتمالا روز چهارشنبه در دوحه با یکدیگر دیدار و گفتگو کنند.

پیش از این هم منابع عبری گزارش داده بودند «ویلیام برنز» مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) ظرف روز‌های آینده برای شرکت در مذاکرات مربوط به آتش‌بس در نوار غزه و تبادل اسرا بین اشغالگران و جنبش حماس، عازم دوحه، پایتخت قطر خواهد شد.

همزمان یک منبع مصری اعلام کرد رایزنی‌ها و تماس‌های مصر با جنبش حماس به عنوان بخشی از تلاش‌های مصر برای تکمیل توافقنامه آتش‌بس و تبادل اسیران وجود دارد.

شبکه ۱۳ عبری گزارش داد که مذاکرات روز جمعه در قطر با مشارکت رئیس موساد، «مثبت» بوده است. این کانال اشاره کرد: «وضعیت خوش‌بینی در اسرائیل حاکم است که هفته‌ها مشابه آن را ندیده‌ایم.»

«اسحاق هرتزوگ» رئیس رژیم صهیونیستی گفت: بیشتر اسرائیلی‌ها خواهان توافق مبادله اسرا هستند و از توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه حمایت می‌کنند.

در همین حال، هماهنگ کننده سابق امور اسرا و مفقودان اسرائیلی عنوان کرد: ما باید همه تلاش خود را برای آزادی ۱۲۰ اسیر اسرائیلی در غزه به کار گیریم.

وی تصریح کرد: نتانیاهو می‌داند که این آخرین فرصت است و اگر آن را هدر دهد، برایش یک فاجعه خواهد بود.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی