تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.

گفتگوی تلفنی باقری با رئیس‌جمهور منتخب

علی باقری‌کنی، سرپرست وزارت امور خارجه کشورمان به صورت تلفنی با مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب گفتگو کرده است.

کد خبر: ۱۶۸۲۷۶
۱۰:۲۱ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

گفتگوی تلفنی باقری با رئیس‌جمهور منتخب

دیدارنیوز: سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: به صورت تلفنی با رئیس‌جمهور منتخب گفتگو کرده است.

علی باقری‌کنی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا با مسعود پزشکیان، رئیس‌جمهور منتخب دیداری برای ارائه گزارش داشته است، گفت: هنوز با ایشان دیداری نداشته‌ام، ولی به صورت تلفنی با ایشان صحبت کرده‌ام.

این دیپلمات ارشد جمهوری اسلامی ایران همچنین در پاسخ به این سوال که در پی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران در ۲ روز گذشته شاهد پیام‌های تبریک کشور‌های مختلف در این ارتباط بودیم. به نظر شما نقش شهید امیرعبداللهیان در موضوع گسترش روابط ایران با کشور‌های مختلف چه بوده است که اکنون با این میزان واکنش و تعامل روبرو هستیم، اظهار کرد: سیاست‌ورزی شهید امیرعبداللهیان بستر مناسبی را برای تحرک دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد و به نظر من استقبالی که از انتخاب مردم ایران انجام می‌شود در امتداد همان سیاست‌ورزی است.

باقری با بیان اینکه این موضوع نشان دهنده این است که سیاست خارجی کشور یک مسیر درستی را طی می‌کند و این موجب انباشت سرمایه‌ها در عرصه سیاست خارجی کشور می‌شود، گفت: این موضوع دست دست اندرکاران عرصه مناسبات خارجی کشور را بیش از گذشته برای پیشبرد اهداف ملی، منطقه و بین‌المللی ایران پر می‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی