تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
تبعات یک مناظره ضعیف

فراخوان‌ برای کناره‌گیری «بایدن»؛ پای هالیوود هم باز شد

مناظره ضعیف جو بایدن، رئیس‌جمهور فعلی آمریکا با دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، فشار بر بایدن برای کناره‌گیری از این رقایت را به شدت افزایش داده است.

کد خبر: ۱۶۸۲۷۱
۰۹:۳۸ - ۱۷ تير ۱۴۰۳

فراخوان‌ برای کناره‌گیری بایدن؛ پای هالیوود هم باز شد

دیدارنیوز: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا پس از عملکرد شکننده و با لکنت او در اولین مناظره‌اش برابر ترامپ در ۲۷ ژوئن، با فراخوان‌های مستمری درون حزب دمکرات برای پایان دادن به کمپین انتخاباتی خود مواجه است که در تازه‌ترین مورد آن تامین‌کنندگان بزرگ مالی از هالیوود به این فراخوان‌ها پیوسته‌اند.

وب‌سایت «اکسیوس» اشاره کرد که تازه‌ترین فراخوان‌ها از این قبیل تامین‌کنندگان مالی بزرگی از هالیوود خواستار کنار رفتن بایدن از رقابت‌های انتخاباتی شده‌اند.

از سویی منابع «رویترز» گزارش دادند که قانونگذاران دمکرات در مجلس نمایندگان آمریکا دو پیام جداگانه‌ای را با مضمون فراخوان برای کناره‌گیری جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا توزیع کردند.

شبکه «ABC» نیز اشاره کرد که حکیم جیفریز، رهبر اقلیت دموکرات در کنگره آمریکا زمانی را برای برگزاری نشستی مجازی در روز یکشنبه با دمکرات‌های ارشد در مجلس نمایندگان به‌منظور بررسی نامزدی بایدن و گام‌های پس از آن تعیین کرده است.

در همین راستا انجی کریج، نماینده ایالت مینه سوتا شنبه در پیامی بر شبکه «ایکس» از بایدن خواست تا «به نفع نسل‌های آینده از رهبری آمریکا کنار برود». انجی کریج با نشر این پیام به پنجمین عضو دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا تبدیل شد که خواهان کناره‌گیری بایدن از رقابت‌های انتخاباتی شده است.

در مقابل، اما بایدن ۸۱ ساله این فراخوان‌ها را نپذیرفته و بر ادامه نامزدی و کمپین خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا تاکید دارد. او جمعه خطاب به طرفداران خود در ایالت ویسکانسن تاکید کرد: «در رقابت‌های انتخاباتی شرکت خواهم کرد و پیروز خواهم شد».

به نقل از العربیه، از سویی و در پی بالا گرفتن انتقاد‌ها از جو بایدن، نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا پس از اولین مناظره‌اش، رقیب او، دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه شنبه ۱۶ تیر [با طعنه]گفت بایدن متعهد شده تا بی‌توجه به منتقدانش، کمپین انتخاباتی خود را با قاطعیتی همان‌طور که در مناظره ظاهر شده بود، پیش ببرد. ترامپ همچنین گفت که بایدن متعهد شده است تا به کمپین خود برای نابودی آمریکا ادامه دهد و «چین را باعظمت کند».

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی