تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
در حرم امام مطرح شد

ظریف: پزشکیان از امروز رئیس‌جمهور همه مردم ایران است

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه دولت یازدهم و دوازدهم گفت: مسعود پزشکیان رئیس جمهور همه مردم ایران است؛ هم کسانی که به ایشان رأی دادند و کسانی که به رقیب ایشان رأی دادند و کسانی که رأی ندادند.

کد خبر: ۱۶۸۲۵۲
۱۹:۴۴ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

ظریف: پزشکیان رئیس‌جمهور همه مردم ایران است

دیدارنیوز: وزیر امور خارجه دولت یازدهم و دوازدهم گفت: مسعود پزشکیان رئیس جمهور همه مردم ایران است هم کسانی که به ایشان رأی دادند و کسانی که به رقیب ایشان رأی دادند و کسانی که رأی ندادند. آقای پزشکیان رئیس جمهور همه آن‌ها است و می‌خواهد درخواست‌های آن را دنبال کند.

محمد جواد ظریف عصر شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳ که به همراه مسعود پزشکیان رئیس جمهوری منتخب برای تجدید میثاق با آرمان‌های بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران به حرم مطهر امام خمینی (ره) رفته است، در جمع مردم و اعضای ستاد‌های انتخاباتی وی افزود: در بارگاه امام (ره) بزرگوار و در محضر یادگار بزرگوار امام (ره)، به رئیس جمهوری اسلامی ایران خوش آمد می‌گوییم.

وی ادامه اد: دو هفته پیش اعلام کردم که پزشکیان را رئیس جمهور پزشکیان خواهیم خواند و امروز با تلاش شما مردم و کوشش‌های شما اعضای ستاد پزشکیان، ما رئیس جمهور پزشکیان داریم.

ظریف خاطر نشان کرد: پزشکیان از امروز رئیس جمهور همه مردم ایران است هم کسانی که به ایشان رأی دادند و کسانی که به رقیب ایشان رأی دادند و کسانی که رأی ندادند، پزشکیان رئیس جمهور همه آنهاست و می‌خواهد درخواست‌های آن را دنبال کند.

وزیر امور خارجه دولت یازدهم و دوازدهم افزود: این مردم عظیم که در حضور پای صندوق‌های رأی، سیل خروشان تغییر را رقم زدند تا به نتیجه رسیدن، همراه پزشکیان خواهند بود.

وی تصریح کرد: وامدار آن جوانی هستیم که پدر ۱۲۰ ساله خود را به دوش کشید تا رأی بدهد.

ظریف ادامه داد: مردم ایران قهرمانان این عرصه هستند و قهرمان این عرصه باقی خواهند ماند درود بر مردم ایران و درود بر پزشکیان.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی