تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
همزمان با اعلام نتایج انتخابات

سکه ۱.۱ میلیون تومان ریزش کرد

همزمان با اعلام نتایج انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری و پیروزی مسعود پزشکیان، سکه تمام طرح جدید (امامی) که در معاملات پایانی هفته گذشته، ۴۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد، امروز (شنبه) به ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده و بدین ترتیب یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ریزش قیمت را تجربه کرده است.

کد خبر: ۱۶۸۲۴۱
۱۷:۴۱ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

سکه ۱.۱ میلیون تومان ریزش کرد

دیدارنیوز: در شرایطی که اونس جهانی در بازار امروز (شنبه) نسبت به آخرین رقم ثبت شده در روز جمعه، ۲۷ دلار افزایش را ثبت کرده، اما بازار سکه و طلا، همسو با بازار ارز، از مسیر صعودی دور زده و هفته خود را با کاهش قابل توجه بها نسبت به هفته گذشته، آغاز کرده است تا جایی که در بازار امروز قیمت سکه تمام یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان کاهش یافت.

همزمان با اعلام نتایج انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، بازار ارز واکنش نشان داده و همزمان با بازگشایی بازارها، روندی نزولی در پیش گرفته است.

بررسی روند بازار سکه و طلای امروز (شنبه ۱۶ تیرماه) و مقایسه آن با آخرین معاملات سکه و طلا در بازار هفته گذشته (پنجشنبه ۱۴ تیر ماه) نشان می‌دهد که بازار، آرام گرفته و از مسیر افزایشی که در پیش گرفته بود، دور زده است.

همانطور که اشاره شد، علیرغم اینکه قیمت طلا در بازار‌های جهانی همچنان در مسیر صعودی قرار دارد و هر اونس طلا نسبت به آخرین نرخ ثبت شده روز گذشته ۲۷ دلار افزایش پیدا کرده، اما بهای سکه و طلا ریزشی در بازار امروز ظاهر شده است.

سکه تمام طرح جدید (امامی) که در معاملات پایانی هفته گذشته، ۴۲ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان افزایش پیدا کرد، امروز به ۴۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است و بدین ترتیب یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ریزش قیمت را تجربه کرده است.

سکه تمام طرح قدیم ۶۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را نسبت به روز آخر هفته‌ی گذشته داشته و در حالیکه روز پنجشنبه در آخرین معاملات، ۳۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دادوستد شد، امروز ۳۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

نیم سکه نیز ۳۵۰ هزار تومان ارزان‌تر شده و از ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان، در بازار امروز به ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، کاهش قیمت ثبت کرده است. ربع سکه هم از ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به ۱۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افت کرده و ۴۰۰ تومان ارزان شده است.

سکه‌های یک گرمی بانک مرکزی نیز با ۲۰۰ هزار تومان کاهش مجدد از کانال هفت میلیون تومان خارج شد و به شش میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با حدود ۵۷ هزار تومان کاهش بها نسبت به هفته گذشته، در بازار امروز سه میلیون و ۴۳۸ هزار و ۶۰۰ تومان، مبنای معاملات طلا قرار گرفته است.

گفتنی است که اونس جهانی طلا نیز در بازگشایی بازار امروز، ۲۳۹۲ دلار ثبت شده که ۲۷ دلار نسبت به قیمت آن در روز جمعه، افزایش داشته است.

سکه ۱.۱ میلیون تومان ریزش کرد

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی