تیتر امروز

از چشم جهان (۱۶۰)

"بیمارستان‌ها، قلتگاه کودکان اوکراینی"

ارتش روسیه در هشتم ژولای به یک بیمارستان کودکان اوکراین که خدمات تخصصی درمان سرطان و دیگر امراض ارائه می‌کند، حمله کرد. من به این بیمارستان رفتم تا ببینم چه اتفاقی رخ داده است.
انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.

آذر منصوری: پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران است

آذر منصوری، رییس جبهه اصلاحات پس از پیروزی مسعود پزشکیان نامزد مورد حمایت این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری نوشت: پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران است.

کد خبر: ۱۶۸۲۴۰
۱۷:۳۶ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

منصوری

دیدارنیوز: رئیس جبهه اصلاحات ایران انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس‌جمهور منتخب ایران را پیروزی ملت ایران در انتخابات دانست.

آذر منصوری رییس جبهه اصلاحات نوشت: «پیروز این انتخابات ملت بزرگ ایران است. ‏چه آنها که با آمدن، تلاش جمعی خود را برای تغییر و اصلاح بکار بستند و چه آنها که با نیامدن صدای اعتراض خود را به مدنی ترین شکل ممکن به گوش حکمرانی رساندند. ما برای ایران و طی مسیر پرنشیب ⁧ جامعه مدنی قدرتمند و دولت توانا ⁩کنار هم هستیم.»

منصوری

به گزارش دیدارنیوز، مسعود پزشکیان در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، با کسب ۱۶۳۸۴۴۰۳ رای، به عنوان رئیس‌جمهور ایران انتخاب شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی