تیتر امروز

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد
در هفتمین برنامه دیدار اندیشه با دکتر محمد رضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه مطرح شد:

انقلابیون ۵۷ فهم درستی از اقتصاد نداشتند/ حضور مطالبه گرانه مردم هم به نفع پزشکیان و هم نظام است/ اینکه کسی بگوید عضو حزب و تشکلی نیست افتخار ندارد

با حجت‌الاسلام محمدرضا یوسفی اقتصاددان و استاد دانشگاه و حوزه در هفتمین برنامه دیدار اندیشه در خصوص امکان یا امتناع اقتصاد اسلامی گفت‌وگو کردیم.
مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
امروز رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان هستید

پورمحمدی خطاب به پزشکیان: چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است

مصطفی پورمحمدی، کاندیدای دور اول انتخابات ریاست جمهوری در پیامی به مسعود پزشکیان تبریک گفت و خطاب به او نوشت: باری سنگین بر دوش شما و چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است. امروز شما رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبان ناخرسند هستید.

کد خبر: ۱۶۸۲۳۶
۱۷:۰۴ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

پورمحمدی خطاب به پزشکیان: چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است

دیدارنیوز: کاندیدای دور اول انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم در پیامی پیروزی مسعود پزشکیان در دور دوم این انتخابات را تبریک گفت.

در پیام حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی آمده است:

«ملت شریف و خردمند ایران

سلام خداوند بر شما و رحمت الهی قرین لحظه هایتان

حضور شکوهمند شما در بالاترین میدان مردم سالاری، نماد عقلانیت وبلوغ تاریخی یک ملت بود. این پیروزی، گوارایتان و سوگورایِ شکست و ناامیدی، نصیب دشمنانتان باد. الحمدالله علی ما هدینا

به برادر عزیز، مومن و صادقم جناب پزشکیان، صمیمانه تبریک می‌گویم و به برادر سخت کوش و ایثارگر، جناب جلیلی و دیگر نامزد‌های کارزار مردم سالاری، جناب قالیباف، جناب زاکانی و جناب قاضی زاده هاشمی که جملگی در این پیروزی بزرگ، سهیم بوده اند، عرض ارادت و دعای خیر و سعادت دارم.

جناب دکتر پزشکیان

اینک باری سنگین بر دوش شما و چشمانی امیدوار به راه شما دوخته شده است. امروز شما رئیس جمهور همه رفیقان و رقیبان و همه همراهان و مقابلان و همه غایبان ناخرسند هستید. پس صادقانه امید دارم که فراتر از هرنگاهی، چنان که از شما سراغ داریم، با ایمان به اعتلای اسلام و انقلاب اسلامی و پیشرفت میهن عزیز، رضایت حق تعالی وسعادت ملت شریف ایران را اصل بی بدیل تمامی انتخاب ها، برنامه‌ها و تصمیم هایتان قرار دهید تا به لطف الهی، سختی‌ها را گره از گره بگشایید و برای مشکلات درهم تنیده کشور، راه نجاتی شایسته بیابید که ان الله یدافع عن الذین آمنوا... و ان الله مع المتقین.

اینجانب بنا به وظیفه‌ای که پای مرا در این عرصه گشود بر خود فرض می‌دانم ضمن تشکر از شورای نگهبان و کارگزاران وزارت کشور و همه مجریان و ناظران و حافظان سخت کوش امنیت و اهالی پرتلاش رسانه بخصوص رسانه ملی، پیروزی قاطع ملت شریف را به عنوان برنده نهایی به پیشگاه حضرت، ولی عصر (عج) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تبریک عرض نموده و بهروزی و سعادت ملت شریف و توفیق جنابعالی را در خدمت به اسلام عزیز و ملت بزرگ ایران و آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانقدر بویژه شهید خدمت، رئیسی عزیز از درگاه احدیت طلب کنم.»

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی