تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.

تبریک رئیس‌جمهور آذربایجان به پزشکیان

الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در پیامی، انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور ایران را تبریک گفت و از پزشکیان برای سفر به آذربایجان دعوت کرد.

کد خبر: ۱۶۸۲۰۸
۱۰:۵۰ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

تبریک رئیس‌جمهور آذربایجان به پزشکیان

دیدارنیوز: رئیس جمهور آذربایجان در پیامی به پزشکیان ضمن تبریک به وی نوشت: ما به روابط جمهوری آذربایجان و ایران که بر پایه‌های محکمی مانند ریشه‌های مشترک مذهبی و فرهنگی، دوستی و برادری بنا شده است، اهمیت زیادی می‌دهیم.

الهام علی اف رئیس جمهور آذربایجان در پیامی، انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: ما به روابط جمهوری آذربایجان و ایران که بر پایه‌های محکمی مانند ریشه‌های مشترک مذهبی و فرهنگی، دوستی و برادری بنا شده است، اهمیت زیادی می‌دهیم.

وی افزود: طی دهه‌های گذشته، همکاری‌های سودمند دوجانبه ما در همه زمینه‌ها به‌ویژه در زمینه‌های اقتصادی، حمل‌ونقل، انرژی و بشردوستانه به صورت پویا توسعه یافته و به سطح امروزی رسیده است و خوشحالیم که مضمونی جدید به دست می‌آوریم.

امروز توافقات حاصل شده در مسیر‌های توسعه آتی روابط جمهوری آذربایجان و ایران بر اساس احترام متقابل و حسن همجواری، پروژه‌های مشترک در حال اجرا در خدمت رفاه کشور‌های ما، توسعه پایدار و امنیت در کل منطقه است.

رئیس جمهور آذربایجان از پزشکیان برای سفر به آذربایجان دعوت کرد.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی