تیتر امروز

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان
در کارگروه تعیین وزیر نیرو چه خبر است؛ گزارش دیدارنیوز را بخوانید

سهم خواهی؛ مانع ارتباطی پزشکیان با متخصصان

یکی از کارگرو‌های پر حاشیه این روز‌های رئیس جمهور منتخب کارگروه انتخاب وزارت نیرو است. این گزارش به این موضوع می‌پردازد.
معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند
گفت‌وگوی دیدار با کارشناس حوزه معدن و صنایع وابسته

معدن و صنایع وابسته، لوکوموتیو پیشران اقتصاد کشور است/ایران و کشور‌های حوزه خلیج فارس نفرین شده نفت هستند

برنامه گفت‌وگوی اقتصادی دیدارنیوز، میزبان امیربیژن یثربی استاد پیشین دانشگاه، عضو سابق هیات پژوهشی دانشگاه اگزتر انگلستان در گروه ژئوتکنیک و مسئول تجاری‌سازی رشته صنایع و معادن پارک علم و فناوری...
سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست
در گفت‌وگوی دیدار اندیشه با یک فقیه و استاد دانشگاه و حوزه، مطرح شد:

سلیمانی اردستانی: هر پرچمی که بنام اسلام برداشته شود یا حقوق بشری است و یا اسلامی نیست

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی در برنامه دیدار اندیشه گفت: اصرار بر حق تعیین سرنوشت مهمترین دلیل امتناع امام‌ حسین (ع) بر عدم بیعت با حاکم بود.
دفتر نتانیاهو مدعی شد

اختلاف‌نظر‌ها درباره آتش‌بس

دفتر نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل با اشاره به ازسرگیری مذاکرات آتش‌بس غزه از چند روز آینده تاکید کرد که هنوز اختلاف‌نظر‌هایی وجود دارد.

کد خبر: ۱۶۸۱۹۷
۰۹:۳۱ - ۱۶ تير ۱۴۰۳

اختلاف‌نظر‌ها درباره آتش‌بس

دیدارنیوز: دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که مذاکرات درباره آتش‌بس غزه طی چند روز آینده از سر گرفته می‌شود.

همچنین این دفتر تاکید کرد که اختلاف‌نظر‌هایی درباره برقراری آتش‌بس در غزه و آزادسازی صهیونیست‌های بازداشت‌شده میان طرف‌های مذاکره وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری «معا» فلسطین، دفتر نتانیاهو در ادامه نیز اعلام کرد که «دیوید بارنیا» رئیس سرویس موساد پس از نشست اولیه‌ای در دوحه با طرف‌های میانجی که برای رسیدن به یک توافق تلاش می‌کنند، از قطر بازگشت.

پیشتر برخی رسانه‌های غربی گزارش دادند که یک هیئت از رژیم صهیونیستی به ریاست بارنیا پس از نشست‌هایی با میانجی‌های قطری درباره پاسخ جنبش حماس به پیشنهاد آتش‌بس در غزه، دوحه را به مقصد اراضی اشغالی ترک کردند.

نتانیاهو روز پنج‌شنبه پس از آنکه حماس آمادگی خود را برای تبادل نظر درباره مساله توقف جنگ اعلام کرد، تصمیم گرفت هیئتی را برای مذاکره درباره آزادی صهیونیست‌های بازداشت شده در غزه به دوحه اعزام کند.

«جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا از این تصمیم نتانیاهو استقبال کرد.

واشنگتن بر این باور است که حصول توافقی که به آزادی صهیونیست‌های بازداشت‌شده و برقراری آتش‌بس در نوار غزه منجر شود، می‌تواند به برقراری آرامش در مرز‌ها با لبنان نیز منتهی شود چراکه شرایط در آن‌ها به شدت دچار تنش است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی