تیتر امروز

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟
افاضات اضافه

مگر اسب قرار است با برق و اینترنت کار کند؟

این روزها بعد از انتخابات، بحث‌ «اسب زین‌شده» و قطع برق و اینترنت خیلی سروصدا کرده اما عوام الملک می‌گوید: عیبی ندارد. اسب زین‌شده هم ممکن است بعضی وقت‌ها ناراحت باشد و جفتک بیندازد. ضمن اینکه...
عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»
ویژه برنامه دیدارنیوز با حضور یک دین‌پژوه؛

عبدالرحیم سلیمانی اردستانی: «بزرگترین دستاورد پیامبر باطن اعلامیه جهانی حقوق بشر است»

در استودیو دیدارنیوز میزبان عبدالرحیم سلیمانی اردستانی استاد حوزه و دانشگاه بودیم و درباره باورش به نسخه متفاوتی از اسلام با او گفت‌وگو کردیم.
دور دوم انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳

نماینده سابق مجلس: مردم از نظام و کشور سرد نشدند/ افزایش ۳۳ درصدی

امیر خجسته، نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه مردم از نظام و کشور سرد نشدند بلکه از یکسری بی تدبیری‌ها و سوءمدیریت‌ها ناراحت و نگران هستند، گفت: طبق آمار‌هایی که من تا الان گرفتم مشارکت مردم نسبت به هفته گذشته خیلی بالاتر بوده است. نسبت به دوره گذشته نیز حضور خوبی داشتند. آمار‌ها نشان می‌دهد مشارکت مردم تا ۳۳ درصد افزایش یافته است.

کد خبر: ۱۶۸۱۸۰
۱۹:۰۵ - ۱۵ تير ۱۴۰۳

خجسته

دیدارنیوز: نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در انتخابات نسبت به هفته گذشته رشد چشمگیری داشته و آمار‌ها افزایش ۳۳ درصدی مشارکت را نشان می‌دهد.

امیر خجسته در گفتگو با ایسنا، پس از مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری در حسینیه ارشاد تهران، بیان کرد: باتوجه به اینکه مردم ما همواره به موقع عمل کردند، امروز نیز بار دیگر نقش آفرینی مردم را دیدیم. تاریخ چنین مردمی را به خود نخواهد دید.

وی در ادامه اظهار کرد: بنده پیشاپیش حضور و حماسه مردم را تبریک می‌گویم. قطعا مردم الان در حال تعامل هستند تا پایان شب یک حضور بی نظیری را رقم زده و تودهنی به استکبار جهانی بکوبند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مردم از نظام و کشور سرد نشدند بلکه از یکسری بی تدبیری‌ها و سوءمدیریت‌ها ناراحت و نگران هستند. مردم نظام خود را دوست دارند و امروز حضور بی نظیری در انتخابات داشتند.

وی در ادامه تاکید کرد: طبق آمار‌هایی که من تا الان گرفتم مشارکت مردم نسبت به هفته گذشته خیلی بالاتر بوده است. نسبت به دوره گذشته نیز حضور خوبی داشتند. آمار‌ها نشان می‌دهد مشارکت مردم تا ۳۳ درصد افزایش یافته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی